האומנות מאחורי וילונות לבית

וילונות
וילונות
וילונות

בסוף המאה ה-18 התפתחה תנועה אינטלקטואלית ואומנותית במערב אירופה שנקראה הרומנטיקה. תנועה זו שמה דגש על הייחוד של האדם ועל האמת הפנימית שלו. בסגנון הזה הצבעים חשובים יותר ממשיכות המכחול. רובם של הציורים המוגדרים כרומנטיים מאדירים את הטבע ואת אפסות האדם מולו, והם לאו דווקא ציורים דתיים אלא אנושיים. הם בהחלט ביקשו לבטא את הצבעוניות הגדולה והאדירה של הטבע, מול האדם. זה התבטא בקומפוזיציות, כתמי צבע ועוד.
ניתן לייחס לתקופה זו וילונות גדולים ומאוד דרמטיים, אלה וילונות לבית שמאוד פופולאריים גם היום.

וילונות לבית
וילונות
וילונות
וילונות

וילונות לבית- כדימוי האומנות

וילונות לבית, בהחלט מבטאים את טעמו של בעל הבית, ואומנות היא אחת ההשפעות אשר יוצרת בחירה של עיצוב וסגנון בתים בתקופות מסוימות, ללא ניתוק מהאומנות עצמה.
בין השנים 1865 ל-1880 נולד הזרם האימפרסיוניסטי בעיקר בפריז. מדובר על הרבה צבע וניגודיות חריפה, אור וצל, דימויים ועוד. המילה עצמה היא נגזרת של המילה התרשמות, והאמנים באותה תקופה הביעו דרך היצירות שלהם גישה חדשה של אומנות וציור, הם יצאו החוצה כדי לתעד את הרגע החולף, לפני השקיעה, השקיעה, הגבעות בצל השקיעה הזו, כמו משחק של וילונות שקופים ואטומים.

משחקים של אור וצל- וילונות לבית

הבנה באור וצל ושל זמנים שונים של אור בחלל מסוים, מנחים יועצי וילונות לבית, כאשר הם באים להתאים לאנשים וילונות לבית. הרבה פעמים וילונות הם לא מוצר מיותר אלא פשוט חובה, במיוחד אם השמש זורחת בתוך חדר האורחים שלכם מול הטלוויזיה ואי אפשר לראות כלום. מצב כזה מחייב תליית וילונות אטומים לגמרי בחדר האורחים אבל הם יכולים להיות מהסוג של וילונות שקופים ומתחתיהם וילון אטום, כדי שיהיה אפשר להאיר או להאפיל בהתאם לכמות האור שחודרת פנימה. כך גם כאשר מדברים על וילונות לחדר שינה.
הרבה פעמים יועצי וילונות לבית, מבקשים לראות תמונה של המקום בו רוצים הלקוחות לתלות וילונות, ומבקשים גם לראות את החלל הזה בזמנים שונים של היום.

וילונות לבית- גם עניין של תאורה

יש חשיבות רבה לנושא של תאורה בכל בית, ומי ששותף ליצירת התאורה הזו מלבד הנורות, הם גם וילונות. כאשר רוצים ליצור תאורה מסוימת תולים וילונות שמייצרים בחלל המסוים אור כמו שרוצים. בהחלט גם אפשר לשחק עם כל נושא האור באמצעות וילונות לבית, כאשר רוכשים וילונות שמצליחים לווסת אתם את כמות האור הנכנס וליצור מעין חושך-אור אם רוצים, זה בהחלט רומנטי מאוד ויכול לשרת מצוין בית בסגנון כפרי.
לבית כזה מתאימים וילונות רומאים או וילונות בד מפשתן שנראה טבעי בצבע פסטל כלשהו.
כאשר אתם רוצים לרכוש וילונות לבית שלכם, אנו מייעצים לכם לצלם את החלל באור יום מזווית נכונה, ויועצי הווילונות שלנו ישמחו להציע לכם וילון מתוך מגוון עצום של וילונות בדגמים, בדים וסוגי תפירה שונים.
אתם מוזמנים לבקר גם באתר שלנו ולהתרשם מההיצע הגדול העומד לרשותכם.

ראו גם: וילונות למטבח | וילונות לסלון | וילונות יוקרתיים

וילונות
וילונות
וילונות

יועצי הווילונות שלנו עומדים לרשותכם לכל שאלה ועצה.

וילונות
וילונות
וילונות
גלילה לראש העמוד
זו קריאה אחרונה!!
החל מ- 1.6.22 תתקיים עליית מחירים
מזמינים אתכם להנות עדיין מהמחיר הנמוך וגם לקבל הטבה שווה בעת ביצוע ההזמנה 🏵
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם עם כל המידע

חג פסח שמח

מבצע מיוחד- 20% הנחה למזמינים עד החג

לכל סוגי הוילונות - ומוצרי ההצללה

למידע נוסף צרו קשר -

* עד 15.4 ** אין כפל מבצעים *** למעט מוצרים חיצוניים

*