המדריך לעיצוב חדר השינה כולל וילונות לחדר שינה…

וילונות
וילונות
וילונות

המדריך לעיצוב חדר השינה כולל וילונות לחדר שינה...

וילונות
וילונות
וילונות

כשליש מחיינו (בלי לשים לב) נבלה בחדר השינה. נדבר, נאהב, נרדם, נצפה בטלוויזיה, ננשנש משהו (כן גם זה קורה). נחשוב את המחשבות הכי אישיות ואינטימיות שלנו, וייתכן שגם נקבל ממש כמה דקות לפני השינה איזו הארה פתאומית שתפתור לנו את כל הבעיות.

אז אם כל זה קורה בחדר השינה, מסתבר שזהו המקום הכי חשוב בבית, הוא חשוב לכל אחד, הוא חשוב באופן פרטי. הוא חשוב להתפתחות שלנו, לזוגיות שלנו, ליחסים שלנו וגם לחיבור שלנו עם עצמנו.

השאלה הנשאלת היא איך מעצבים חדר שינה מושלם כזה שכולל את כל מה שצריך, כדי שנרגיש בו הכי בנוח כי מסתבר שאם לא יהיה לנו נוח, זה יהיה נורא.

האם להציב בו כורסא, האם לתלות וילונות לחדר שינה? מה הופך את החדר הזה לאינטימי ואיך משיגים את זה בעיצוב. כל התשובות במאמר שלפניכם.

וילונות לחדר שינה
וילונות
וילונות
וילונות

חדר שינה הפך לסוויטה מלכותית

חדר השינה כבר מזמן הוא לא אותו חדר קטן, אליו דחפנו מיטה זוגית, ארון קיר ענק, שתי שידות ליד המיטה, שתי מנורות , 2 שטיחים ליד כל צד של המיטה וילונות לחדר שינה. היום חדר שינה הפך לסוויטה שבה מככבת המיטה הזוגית באמצע, הארונות בנישה ליד חדר השינה. יש כאלה שיש להם גם פינת עבודה בחלל חדר השינה, מרפסת וגם חדר רחצה נפרד.

מה שבטוח הוא שככל שתמעיטו בפריטים, כך תוכלו להגיע יותר מהר למיטה וגם לצאת ממנה לחדר הרחצה, בלי להיתקל בכל מיני רהיטים בדרך, וזה גם עלול לקרות אם קמים באמצע הלילה לקחת כוס מים. כמה שפחות מכשולים בדרך יותר בטוח.

מיטה באלכסון וילונות לחדר שינה סולידיים

כדאי למקם את המיטה הזוגית דווקא לא מול פתח חדר השינה אלא בזווית אלכסונית. להרחיק אותה מקירות ומפריטי ריהוט, כדי לייצר רווח ותחושת חופש ולא לתקוע את המיטה בצפיפות בין אלף ואחד רהיטים אחרים.

דבר נוסף זה לא להציב מיטה מתחת לחלון, זה מכניס אתכם לחדר שינה של השכנים, ואתם תסבלו מזה גם בקיץ וגם בחורף.

כדי ליצור הפרדה ביניכם לבין השכנים ובכלל, רצוי לתלות וילונות לחדר שינה בצבע סולידי, מרגיע ולא למשל אדום או צהוב שכל מה שהם עלולים לעשות זה לגרום לכם לנדודי שינה.

צבעים מומלצים לוילונות לחדר שינה ובכלל

כל המומחים לשינה, לפנג שוואי ולאנרגיות יאמרו לכם שלצבעים שבהם תלבישו את חדר השינה שלכם, יש השפעה על איכות השינה שלכם.  לכל צבע יש את הפרשנות שלו, וכאשר צבע הוא צעקני, תוסס וחי, זה הדבר האחרון שאתם צריכים כאשר אתם רוצים לנמנם ולשקוע בשינה. אתם זקוקים לוילונות לחדר שינה בצבע סולידי, פסטלי מרגיע ונעים שמשתלב יפה יחד עם כל פריטי העיצוב שלכם.

ההמלצה שלנו זה ללכת על צבעי אדמה החמים, ולא להשאיר את הקירות לבנים, זה לא יוצר שום השראה בחדר.

אם אתם ממש אוהבים אדום, אז במינונים קטנים, בכל זאת צריך לישון…

שילוב אקלקטי, מנורות מעל וילונות לחדר שינה

יש היום ערבובים של סגנונות שיוצרים סגנון חדש וקוראים לו אקלקטי. הוא מערב כל מיני עיצובים יחד בעלי מכנה משותף כמו מרקם, תקופה או צבע.

אתם יכולים לתלות וילונות לחדר שינה בצבע קרם ומעליהם לצלות מנורות וינטאג’ בצבעים רכים, שגם ייצרו תאורה מעניינת בחדר, וגם ישליכו אור מעניין על וילונות. בדרך כלל נוצרת תאורה רומנטית, מרגיעה ומרדימה.

ראו גם: וילונות למטבח | וילונות לסלון | וילונות יוקרתיים

וילונות
וילונות
וילונות

מחפשים וילונות לחדר שינה? דברו איתנו!

וילונות
וילונות
וילונות
גלילה לראש העמוד

הטרנד החדש לבית

וילון הסטה מבד פשתן

פי 3 בד!

900
למטר רץ