וילונות לבית – הבחירה המושלמת

וילונות
וילונות
וילונות

וילונות לבית – הבחירה המושלמת

וילונות
וילונות
וילונות

הרבה אנשים חולמים על בית פרטי בכפר, עם וילונות לבית בדוגמאות של פרחים, לחיות בחיק הטבע. לפתוח את החלון בבוקר ולשמוע ציוץ של ציפורים וזו לא קלישאה, זה קורה.

לפני כ-20 שנה התרחשה המהפכה הגדולה של הבנייה הכפרית בארץ.

מי שזכה עד אז לבית כפרי היו כמובן שכונות עשירות כמו צהלה, רמת השרון, סביון, כפר שמריהו ועוד. לצדם בהבדל גדול כמובן כל הקיבוצים והמושבים שהבנייה בהם היא בנייה צמודת קרקע ועד שנות התשעים, לא הייתה בנייה כפרית בכלל בארץ.

ואז הקימו את הישובים רעות, מכבים, שוהם. הצורך של משפחות עם ילדים, זוגות צעירים ועוד בבית פרטי משלהם, גרם לכמה יזמים להשתלט על השטחים הנכונים והקמת היישובים הללו היא הצלחה מוכחת מכל הבחינות.

אם עוברים בישובים הללו רואים בכל בית, וילונות לבית בצבע חם ומרגיע כמו האזור כולו.

וילונות לבית
וילונות
וילונות
וילונות

וילונות לבית כפרי

איזה וילונות יש היום שמתאימים לבית כפרי. האמת היא שהקו הכפרי בעיצוב הבית, כולל בתוכו כמובן גם וילונות לבית, כי הדבר שמאפיין בתים כפריים זה בעיקר סוג של חום פנימי ולכן וילונות לבית זה מוצר חובה.

וילונות לבית כפרי יכולים להיות משובצים למשל, זהו אלמנט שאפשר לראות אותו בהרבה בתים כפריים וגם בהרבה עסקים שמשדרים כפריות. המשבצות הללו לקוחים מהבגדים של הכפריים וההדפס עבר גם לוילונות.

גם פרחים על וילונות לבית כפרי מעמיקים את תחושת הטבע. בית כפרי בדרך כלל טובל בירוק ובטבע ולכן זה טבעי שיהיו גם וילונות לבית עם הדפסי פרחים, שימשיכו את זרימת הנוף מבחוץ אל הפנים.

וילונות לבית כפרי יהיו בדרך כלל מבדים טבעיים ובמראה טבעי כמו כל מה שמכניסים לבית כזה. חומרי הגלם תמיד יהיו עץ, ברזל, זכוכית, חומרים טבעיים כמו הסגנון עצמו.

וילונות לבית- הכפר מול השמים

אנשים שחיים בבתים כפריים בוחרים לפעמים בסוג של וילונות לבית שהם חצי אטומים או שקופים לגמרי. זה קורה בעיקר כי הם לא רוצים להפסיד את הנוף שבחוץ.

אחד היתרונות של בית כפרי, הוא שיש תחושה שכל הזמן אתם קרובים לאדמה, נושמים אוויר טוב ומריחים את הטבע. וילונות שקופים דרכם אתם רואים את הטבע הזה, בהחלט מחדדים את ההרגשה שהטבע שבחוץ הוא חלק מהבית, והוא גם חלק מעיצוב הבית.

יש היום וילונות לבית שמורכבים משני סוגי וילונות. וילון האחורי הוא אטום כאשר מלפניו (וזה מה שרואים בתוך הבית) הוא וילון שקוף, ואת הוילון האטום מזיזים לפי זריחת השמש.

כל מיני וילונות לבית

בית לא צריך להיראות כמו סט של אוכל ולכן, עיצוב כל חדר בבית יכול להיות בסגנון אחר לגמרי, ובכך ליצור בית אקלקטי מעניין. בחדר אחד אפשר שיהיו וילונות לבית מסוג הצללה כי זהו למשל חדר העבודה ורוצים לייצר צל. בחדר הילדים יכולים להיות וילונות לבית מסוג מודפס עם אלמנטים מעולמם המצויר של הילדים. בחדר השינה תבחרו בסוג וילונות שמשרים ומייצרים אוירה רגועה (בטח שלא וילון בסגול כהה), ובחדר האורחים יש כל מיני וילונות לבית שמתאימים לכל מיני סגנונות. הבחירה של הסגנון היא חשובה, לא כולם מתחברים לאותו דבר ניתן להשוות זאת למתנות ולכן עסקים רבות מחלקים מתנות לראש השנה לדוגמא בצורת כרטיס שי. כך כל אחד יוכל לבחור את המתנה שהכי מתאימה לו לפי אופי, סגנון ותחביבים.

הרעיון המרכזי בבחירת וילונות לבית, הוא לעצב באיזה שהוא אופן כל חדר וחלל, ולכן זה ממש לא חייב להיות וילונות לבית מאותה משפחה, צבע, מרקם ובד. להיפך, וילונות שונים זה מזה תורמים ליצירת אווירה שונה בכל חדר מה שהופך את הבית לצבעוני מיוחד ומגוון.

ראו גם: וילונות למטבח | וילונות לסלון | וילונות יוקרתיים

וילונות
וילונות
וילונות

מחפשים וילונות לבית? דברו איתנו!

וילונות
וילונות
וילונות
גלילה לראש העמוד
זו קריאה אחרונה!!
החל מ- 1.6.22 תתקיים עליית מחירים
מזמינים אתכם להנות עדיין מהמחיר הנמוך וגם לקבל הטבה שווה בעת ביצוע ההזמנה 🏵
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם עם כל המידע

חג פסח שמח

מבצע מיוחד- 20% הנחה למזמינים עד החג

לכל סוגי הוילונות - ומוצרי ההצללה

למידע נוסף צרו קשר -

* עד 15.4 ** אין כפל מבצעים *** למעט מוצרים חיצוניים

*