וילונות לחדר שינה- איזה ולמה?

וילונות
וילונות
וילונות

וילונות לחדר שינה- איזה ולמה?

וילונות
וילונות
וילונות

מסתבר שלמראה ועיצוב חדר השינה יש השלכה על איכות השינה שלנו. כמו שבוחרים מזרן טוב לשינה, כך גם צריך לעצב חדר שיהיה לנו נעים לישון בו, החל מבחירת מיטה נוחה, קונסולה מעוצבת ליד המיטה, שנוכל להרגיש בו את הפרטיות שאנו שואפים אליה. וילונות לחדר שינה חייבים להיות כאלה שאנחנו מאוד אוהבים, אחרת, לא נוכל ללכת לישון בשקט.

רוברט פיפס שהוא מומחה אנגלי לשפת גוף, עשה סקר ומצא קשר בין בחירת תנוחות שינה לבין אפיונים אישיותיים.

שלוש תנוחות השינה הנפוצות ולא משנה אם מדובר בשבט הזולו או בתושבי תל אביב הם על הגב, הבטן ועל הצד.

אז מה זה אומר?

דבר אחד בטוח, אם לתנוחות השינה שלכם יש אפיון שקשור לאופי שלכם, כאשר אתם הולכים לרכוש וילונות לחדר שינה, שתפו את בן הזוג שלכם בהחלטה, מכיוון שייתכן שצהוב עושה לך טוב אבל לו זה עושה מזכיר מילואים ואף אחד לא רוצה לישון במיטה הנוחה בחדר השינה שלו ולהרגיש באוהל…

וילונות לחדר שינה
וילונות
וילונות
וילונות

ישנים על הצד- וילונות לחדר שינה בצבע ירקרק

שינה על הצד לפי המומחה פיפס, מעידה על כך שאתם אנשים דאגניים. אם אתם גם ישנים על הצד וגם מושיטים את הידיים קדימה, זה סימן שאתם דאגניים אבל פתוחים לרעיונות וזה אומר שכך גם תבחרו וילונות לחדר שינה.

וילונות שמתאימים לאנשים דאגניים שרוצים לישון טוב בלילה, חייבים להיות בצבע פסטל מרגיע. זה יכול להיות קרם, תכלת, צהבהב, ירקרק, צבעים שעושים לכם טוב בעיניים ובנשמה.

ישנים על הגב...קשוחים כמו וילונות ונציאניים...

שינה על הגב עם ידיים פשוטות לצד הגוף, מעידה על פי המומחה אנגלי פיפס שהשינה של האנשים הללו היא חלק מהשליטה שלהם. מדובר על שתלטנים ועקשנים, שישנים כמו בעמוד דום ולא מוכנים “להתפרק” אפילו בשינה שזה הדבר הכי פרטי שיש לו לאדם.

האמת היא שבחירת וילונות לחדר שינה לטיפוסים האלה, צריכה לענות דווקא על הצורך בפתיחות כלומר. ללכת איתם על משהו זורם ולא קשוח כמותם.

לידיים המונחות לצדי הגוף יש חשיבות בניתוח סוג שינה זה. אם למשל אותו “בול עץ” מרים את הידיים מעל הראש זה כבר מעדי על כך שהוא קשוח אבל פתוח והיינו תולים לו וילונות לבנים ורכים בחדר שינה שיהיו לו חלונות נעימים…

שינה על הבטן- הויש כמה עומס...

שינה על הבטן במיוחד אם זרקתם את הזרועות לצדדים מעידה על כך שאתם חשים עומס, וכאשר אתם מגיעים לחדר שינה שלכם, אתם פתאום סוגרים וילונות לחדר שינה וגם חלונות, כדי שלא יהיה אפילו קמצוץ של רעש או אור שיפריע לכם לנוח כי אתם מרגישים עמוסים עד מעל לראש.

וילונות לחדר שינה של אנשים מהסוג הזה צריכים לשדר קלילות, אפילו הדפסים ילדותיים שיגרמו להם לישון בשקט ולהירגע מכל העומד שיש להם במוח, מוזיקה עם צלילים של טבע יכולה להועיל להם מאוד עם וילונות לחדר שינה בצבע קרם טבעי, בלי שום צבעים חזקים שעלולים להעמיס עליהם עוד קצת וזה מיותר.

וילונות לחדר שינה בוחרים בזוג

אנשים יכולים להתאים זה לזה, אבל הטעם האישי שלהם לא חייב להית אותו דבר. וילונות לחדר שינה שזהו חדר המשותף לבני זוג, חייבים להיעשות ביחד. זה אחד הדברים שאי אפשר לכפות על החצי השני. אם את אוהבת תחרה והוא שונא, את לא יכולה לתת לו לישון במיטה עם סדין סאטן ורוד ומעליו וילון תחרה, הבחור לא יצליח לישון…תמצאי אותו בספה מול הטלוויזיה…

ראו גם: וילונות למטבח | וילונות לסלון | וילונות יוקרתיים

וילונות
וילונות
וילונות

מחפשים וילונות לחדר שינה? דברו איתנו!

וילונות
וילונות
וילונות
גלילה לראש העמוד

מושיק גלאמין וצוות התכנית עפו על המוצרים שלנו!

אתם חייבים לראות!