וילונות למשרד – עיצוב מושלם!

וילונות
וילונות
וילונות

וילונות למשרד – עיצוב מושלם!

וילונות
וילונות
וילונות

פרויקט הרכבת הקלה דחק לפינה והוציא מחוץ לעיר תל אביב, ריכוזי משרדים שפעלו באזור רחוב יהודה הלוי, שם בעצם התחילו החפירות של הרכבת הקלה.

ריכוז של משרדים ומוסדות ציבור היה בעיר תל אביב כבר מאז היווסדה.  בתל אביב הוקמו הסניפים המרכזיים של הבנקים הגדולים כמו גם משרדי עורכי דין, ביטוח ועוד.

שכירות ואחזקת משרד בתל אביב הן מהיקרות מבחינת עלות, אבל יש תחושה כלשהי שנוח ללקוחות להגיע למרכז תל אביב, ולבצע בה את העסקים שלהם.

הדבר הנכון הוא שחנויות באמת שואפות להתמקם במרכז העיר, במקום שיש תנועה רבה של אנשים ורחוב אלנבי הוא דוגמה מצוינת למקום שכל ישראל מגיע אליו כדי לקנות ובזול, אבל דווקא משרדים נדדו כבר ממרכז העיר והם ממוקמים בבנייני משרדים שאחד המפורסמים שבהם היה מגדל כל-בו שלום ואחר כך בית אל על, ועד היום הם משמשים כבנייני משרדים.

הרכבת הקלה הבריחה הרבה מאוד משרדים אל מחוץ לתל אביב, לפריפריות, וחלק מהם עסוקים ממש עכשיו ברכישת וילונות למשרד החדש.

וילונות למשרד
וילונות
וילונות
וילונות

מתחם משרדים בכל עיר ופריפריה- וילונות למשרד

כיום יש נטייה בעיקר בגלל בעיות חנייה, למקם את המשרד דווקא מחוץ לעיר. ללקוחות מכל מיני מקומות יותר קל להגיע לפריפריה ולא דווקא לתל אביב. אם הם יגיעו עם רכב לתל אביב הם יתקעו עם בעיות חניה, פקקים, הם יאחרו לפגישות שלהם או שהם ייסעו במוניות ואז הפגישה הזו תעלה להם בכסף רב.

העובדה שיש היום רכבת ממקום למקום, מקלה על אנשים מחוץ לערים הגדולות לשכור או לרכוש משרדים במתחמי משרדים שמוקמים בכל מקום היום ממש לצורך כך. במתחמים הללו יש כל מיני סוגי משרדים בגדלים מסוימים, וכל מה שהם צריכים לעשות זה לתלות וילונות למשרד, לשים שלט על הדלת ולהיכנס.

מתחמי משרדים- נטוורקינג בבניין משרדים

מאז שיש אינטרנט וצורות התקשורת בין עסקים השתנו, התפתחו כל מיני יוזמות של נטוורקינג, כדי ליצור קשר בין נותני שירות לנותני שירות ובין יזמים לשותפים פוטנציאליים, וכך נרקמות להן עסקאות חדשות לכל המרבה במחיר.

בניין משרדים במובן מסוים דומה לקשר של נטוורקינג. אם למשל יש לך משרד עורכי דין ומול המשרד שלך יש חברת בניית אתרים, ובדיוק עכשיו חשבת להחליף את אתר האינטרנט שלך, האם לא טבעי הוא שתיכנס לשכן ותזמין אצלו אתר ותקבל על הדרך קפה והנחת חבר?

וזה עובד בכל הכיוונים. עסקים נעשים במסדרונות ובמעלית, במסעדה למטה ובבית הקפה, עסקים נעשים היום בכל מקום. מאחורי וילונות למשרד בצבע קרם, ועד לחנייה של בניין המשרדים.

איך מעצבים משרד נוח?

משרד לא חייב להיות יפה, אבל הוא חייב להיות נוח. הוא חייב להיות נעים ושתהיה בו אוירה טובה. הוא חייב להיות עם וילונות. יש כל מיני דגמים של רהיטי משרד וצריך להחליט אם למשרד יש קו עיצובי אחד, או שיהיו בו כל מיני חללים עם כל מיני סגנונות.

יש כאלה שלצד מתחמי העבודה, מקצים מקום ישיבה לעובדים וייתכן שהוא אף יהיה מין פינת חדר אוכל קטנה, וזה בדיוק הזמן בו אנשים סוף סוף יכולים לראות מה צבע העניבה של ההוא מהחדר השני. יש גם הרבה סמול טוק ובעיקר אם קלע מעצב המשרד, וילונות למשרד נחמדים עם הדפסים קלילים, או בצבע נעים שפותח את התיאבון.

הרבה משרדים רוכשים וילונות למשרד שהם דווקא שקופים בכלל שהמשרד שלהם נמצא בקומה 17 ומשם רואים את כל הנוף והם לא מוכנים בשום פנים ואופן לוותר על הנוף הזה.

ראו גם: וילונות למטבח | וילונות לסלון | וילונות יוקרתיים

וילונות
וילונות
וילונות

מחפשים וילונות למשרד? דברו איתנו!

וילונות
וילונות
וילונות
גלילה לראש העמוד

מושיק גלאמין וצוות התכנית עפו על המוצרים שלנו!

אתם חייבים לראות!