וילונות רומאים לבית לקראת החגים

וילונות
וילונות
וילונות

אם למשל שיפצתם את הבית והחלפתם את העיצוב מקלאסי למודרני אין דבר יותר מתאים מווילונות רומאים על החלונות הגדולים המרובעים שלכם שזקוקים גם לאיזה מעטפת של בד, אבל גם להצללה.

וילונות רומאים עשויים בדרך כלל מבד חזק ויש להם מראה של מסך. הם מתפקדים גם כווילון אבל הם מעולים בהצללה ויצירת האפלה, בעיקר אם מדובר למשל בסלון שפונה לשמש, וילונות רומאים בהחלט יכולים לספק את הסחורה. הצורה שלהם בדרך כלל מלבנית ותולים אותם ממש מהתקרה. לצדם של וילונות רומאים גם חבל שיש למשוך אותו והוא במשיכה לכיוון אחד מעלה את הווילון ובמשיכה לכיוון השני מוריד את הווילון.

אפשר להזמין גם וילונות רומאים עם מנגנון פתיחה חשמלי

וילונות רומאים
וילונות
וילונות
וילונות

וילונות רומאים- כי התחילו החגים

חגים עושים חשק להתחדש, להחליף קצת דברים בבית, איזה כורסא, להחליף ספה בסלון שמתאימה לעיצוב החדש של הבית ואולי אתם צריכים גם וילונות רומאים.

אין ספק כי חגים הם סיבה טובה לשנות את העיצוב של הבית, להוסיף דברים, לרכוש פריטים חדשים ובכל הבתים היום יש דגש לא רק על פונקציונליות אלא גם על וילונות רומאים.

הם קיימים במגוון של אריגים ומרקמים בפלטה רחבה של צבעים ולכן מתאימים לכל מיני סגנונות עיצוב. הם מאוד מינימליסטים ומשדרים יוקרה ומכניסים אוירה של חג לכל בית.

וילונות רומאים גם למשרד

ברשימת הקניות של כל משרד שרוצה לעשות עיצוב פנים, יש גם וילונות רומאים. אין דבר שיותר מתאים לתפקד כוילון במשרד מאשר וילונות רומאים.

הם מצד אחד אוטמים רעש וחום, יוצרים פרטיות ומצד שני אם רוצים אפשר להעלות או להוריד אותם בהתאם למזג האוויר ולמינון של האור שרוצים בחדר.

וילונות רומאים מונעים מקרני שמש להיכנס לחלל ומצד שני מתפקדים גם כבידוד. הם יוצרים חלל מאוד נעים ומעוצב, עטוף ופרטי ולכן הם מאוד מתאימים למשרדים, פינות עבודה בבית ועוד.

גם חדרי שינה יכולים לזכות בסוג של וילונות רומאים מבדים רכים, שמשדרים יוקרה, יוצרים האפלה או הצללה ומייצרים אווירה מיוחדת בחדר.

וילונות רומאים לחדרי הילדים

וילונות רומאים מתאימים גם לחדרי ילדים. יש אותם במגוון כל כך רחב של צבעים שבהחלט אפשר להזמין אותם מבד נעים ללחדר ילדים בצבע לבחירתכם.

חדרי בני נוער מעוצבים היום בקווים שמאוד מתאימים לתליית וילונות רומאים. הם מאוד מינימליסטיים, יש להם תפקוד מאוד נוח של פתיחה או סגירה כאמור ידני או חשמלי והם יוצקים אוירה מאוד נעימה והשאה בכל חדר. מה שצריך זה רק להיכנס לאתר של חברת פרימוורה ולבחור וילונות מתאים.

ראו גם: וילונות למטבח | וילונות לסלון | וילונות יוקרתיים

וילונות
וילונות
וילונות

מחפשים וילונות רומאים? דברו איתנו!

וילונות
וילונות
וילונות
גלילה לראש העמוד