חנויות וספקי וילונות בצורן – קדימה

וילונות
וילונות
וילונות
כאן נספק לכם מידע על חנויות וספקי וילונות בצורן – קדימה. מתי כדאי לרכוש וילונות בצורן – קדימה בייבוא ישיר ומתי בייבוא מקביל? מתי בכלל כדאי לפנות ישירות ליצרן? מה היתרון שלכם אצל כל אחת מישויות אלה? נתחיל.
 
יבוא ישיר בצורן – קדימה הוא חנות שרוב הצרכנים בישראל רוכשים בה. יש לו קשר עם היצרן וילונות בארץ או בחו”ל, הוא המטפל היעיל ביותר בפניות שלכם בהינתן שאתם זקוקים לשירות החנות, והוא הוכח גם כמי שמספק את המחירים הכי טובים שכן היתרן הרבה פעמים לא מעוניין לעבוד במכירה ולכן הוא מראש נותן מחירים טובים ליבואן. אם זיהיתם שהיצרן מוכר גם מוכר ואף יוצר מעין “תחרות” עם היבואן מובן שעדיף לקנות ישירות מהיצרן ולקבל מחיר טוב יותר. 
 
וילונות
וילונות
וילונות
וילונות
וילונות

מה חשוב לעשות לפני הרכישה?

ראשית כל לברר את זהותו של המוכר: האם הוא היבואן הראשי או היצרן? האם הוא יבואן מקביל? במידה והוא היבואן הרשמי, יש לבדוק האם גם היצרן עוסק במכירה, ומהי המכירה שהוא מציע? כמובן שיש לבחור בזול מבין השניים שכן רכישה מיבואן ישיר היא כמו רכישה מיצרן מבחינת תנאי האחריות והשירות. במקרה של יבואן מקביל – יש לבחור רק אם אתם סמוכים ובטוחים שהוא יידע לטפל בווילון שלכם כמו היצרן במידה והתגלתה בעיה.

היבואן המקביל הוא מי שהשיג את המוצר מלקוח שמכר לו אותו, מחברה בחו”ל או מכל גורם אחר שאינו היבואן הישיר. היתרון של היבואן המקביל בצורן – קדימה הוא שאצלו ניתן בהחלט למצוא מוצרים זולים אך החיסרון הוא שזה ללא אחריות היצרן המקורי ואז היבואן המקביל צריך לספק לכם פתרון בעיות במידה והאחרונות התגלו.

אילו מסמכים צריכים להיות לי לאחר הרכישה?

קנייה חכה זה רק עם פרימוורה וילונות

חשבונית קנייה המעידה מה רכשתם, תעודת אחריות המגובה בשנים/חודשים בהם ניתן להיעזר בשירותי הספק או החנות, וכן כתב אחריות המפרט בדיוק מה כלול ומה לא כלול באחריות על המוצר. רצוי לקרוא אותו ולהבין מהן זכויותיכם הצרכניות בנוגע למוצר. במידה והתגלתה תקלה שקשורה לאחריות כמובן שחשוב לפנות לחברה ולקבל שירות, או וילון חדש במידה ומדובר בתקלה משביתה. גם במידה וברשימת החלפים שהובטחה במוצר חסר חלק חשוב ליידע את החנות ולקבל זיכוי או את החלק החסר לכם להרכבת המוצר.

עשוי לעניין אותך: וילונות לסלון | וילונות יוקרתיים | וילונות למטבח

וילונות
וילונות
וילונות

מחפשים חנות וילונות בצורן - קדימה? דברו איתנו!

וילונות
וילונות
וילונות
גלילה לראש העמוד
זו קריאה אחרונה!!
החל מ- 1.6.22 תתקיים עליית מחירים
מזמינים אתכם להנות עדיין מהמחיר הנמוך וגם לקבל הטבה שווה בעת ביצוע ההזמנה 🏵
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם עם כל המידע

חג פסח שמח

מבצע מיוחד- 20% הנחה למזמינים עד החג

לכל סוגי הוילונות - ומוצרי ההצללה

למידע נוסף צרו קשר -

* עד 15.4 ** אין כפל מבצעים *** למעט מוצרים חיצוניים

*