מה כדאי לדעת על וילונות לחדר שינה?

וילונות
וילונות
וילונות

מעצב וילונות לחדר שינה, כמו כל מעצב בתחום כלשהו מושפע מהמון דברים (חלקם בתת מודע) שבגללם הוא מעצב כפי שהוא מעצב. אין ספק כי עיצוב הוא ביטוי של מעצב ולא חשוב באיזה תחום הוא עוסק. הוא מבטא את ההשפעות האומנותיות שיצרו את הטעם האישי שלו, כמו גם ילדותו, התרבות בה גדל, שפתו ועוד. למעשה, כל אמן וגם מעצב וילונות חייב להיות אדם שיש לו טעם אישי המתבסס על השקפת עולם רחבה, ולא על טרנדים.
ההבדל בין מוצרים נצחיים לבין מוצרים טרנדיים כמו למשל וילונות לחדר שינה בצבע צהוב, בזמן פריחת החרציות… הוא ההבדל בין מקצועיות לחובבנות.
במוצר שהוא נצחי, יש את העומק והרובד של המעצב עצמו. זה מתחיל מבחירה של חומרי גלם איכותיים וכלה בתפירה מעולה למשל של וילונות לחדר שינה, אשר מבטאים את השקפת עולמו של המעצב על מה זה חדר שינה בעיניו.

וילונות לחדר שינה
וילונות
וילונות
וילונות

השפעת הקוביזם- וילונות לחדר שינה

הקוביזם הוא סגנון שיצר מהפיכה גדולה בפיסול ובציור באירופה בתחילת המאה העשרים. הקוביזם מקביל להדפסי ווילונות של שנות השישים שהיו פופולאריים בכל בית, והתהדרו בצורות גיאומטריות גדולות בצבעים מאותה פלטה של גוונים, כמו צבעי אדמה או וילונות לחדר שינה בצבעי כחול עם הדפסים גיאומטריים או פרחים ענקיים בצבעי וגווני ירוק. למעשה מה שהקוביזם עושה- הוא מפרק כל אובייקט לגורמים ולא מתייחס אליו כאל שלם אחד. קחו למשל דוגמה של וילונות לחדר שינה מהזרם הזה, אז האלמנט יהיה פרח אבל הגבעול שלו יהיה על חלק אחד של הווילון, העלים יפוזרו מסביב בכל מקום וכך גם עלי הכותרת.

וילונות לחדר שינה- תלוי מי ישן?

חדר שינה הוא מקום פרטי וכל אחד אוהב את חדר השינה שלו בסגנון אחר. יש כאלה האוהבים חדר שינה לבן ורומנטי עם וילונות לחדר שינה מתחרה או שקופים ונשפכים עם המון בד. יש אנשים שרואים בחדר שינה משהו מאוד פונקציונאלי ורוצים וילונות אטומים שכבר יסתירו את המרפסת עם הכביסה של השכנים, ממש לא כזה רומנטי מול חדר השינה שלהם. למעשה כל חדר שינה עשוי ומעוצב בדמות בעליו, ולכן וילונות לחדר שינה יהיו כמו הסגנון הכללי של חדר השינה.

וילונות לחדר שינה יפני

יש משהו מאוד מינימליסטי ומרגיע בעיצוב יפני, ויש אנשים שבוחרים שחדר השינה שלהם יהיה בסגנון כזה. מה שמכריע את עיצובו של חדר יפני היא תורת הפנג שוואי שעובדת על בחינת האנרגיה החיובית לתוך החלל, ומאוד חשוב איפה ממוקמת המיטה, באיזה צבע הוילון ואיפה נמצא החלון. יש אגב אנשים שכל כך סומכים על התורה הזו, שעוד לפני שהם מעצבים את הבית שלהם על פי תורת הפנג שוואי הם בונים את הבית שלהם לפי התורה הזו.
וילונות לחדר שינה יפני יהיו בהמשך לחוקי הסגנון הזה. מדובר על אזור גדול, פתוח ומלא אוויר, חומרים טבעיים וצבעים ניטרליים. תהיה הקפדה רבה על אסתטיקה וזה אומר וילונות לחדר שינה בצבעים מאוד מרגיעים מבד מאוד משובח, בתפירה הכי מדויקת שיש.

ראו גם: וילונות למטבח | וילונות לסלון | וילונות יוקרתיים

וילונות
וילונות
וילונות

יועצי הווילונות שלנו עומדים לרשותכם לכל שאלה ועצה.

וילונות
וילונות
וילונות
גלילה לראש העמוד
זו קריאה אחרונה!!
החל מ- 1.6.22 תתקיים עליית מחירים
מזמינים אתכם להנות עדיין מהמחיר הנמוך וגם לקבל הטבה שווה בעת ביצוע ההזמנה 🏵
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם עם כל המידע

חג פסח שמח

מבצע מיוחד- 20% הנחה למזמינים עד החג

לכל סוגי הוילונות - ומוצרי ההצללה

למידע נוסף צרו קשר -

* עד 15.4 ** אין כפל מבצעים *** למעט מוצרים חיצוניים

*