ניחוחות של עיצוב בכל חלל: וילונות רומאים במבחר עיצובים

וילונות
וילונות
וילונות

וילונות רומאים במבחר עיצובים

וילונות
וילונות
וילונות
כל בעל עסק, בין אם קטן ובין אם גדול יודע כי סביבת העבודה של העובדים חשובה בהקשר של האווירה במשרד והגברת הרווחיות. עיצוב סביבת עבודה נעימה ומאובזרת שכוללת עמדות נוחות ונקיות ומכשור חדיש ותקין תורמת רבות לרווחיות העסק ומעצימה את תפוקת העובדים בו. עיצוב המשרד הפך בשנים האחרונות חלק בלתי נפרד מהקמת עסק ולכן בעלי עסק רבים מעסיקים מעצב פנים שיוכל לעצב חלל ראוי במקום העבודה.
וילונות רומאים
וילונות
וילונות
וילונות

שיפור מראה המשרד

גם מי שמעוניין לשפר את מראה המשרד יכול להיעזר בשירותיהם של מעצבי הפנים. בעזרת כמה טיפים קלים ניתן ליצור כיום סביבת עבודה נכונה וטובה לעובדים, ותתפלאו, זה לא חייב לעלות הרבה. ניקיון המשרד, ניקוי השטיחים, צביעה בצבעים מרגיעים, החלפת הריהוט בריהוט חדש וארגון של העמדות יכולים לחולל פלאים. אך לא די בכך. האווירה במקומות העבודה מושפעת במידה לא מעטה מכמות האור שנכנסת למשרד. השמש הישראלית היא בעלת יכולות רבות ולכן כדאי לדעת להשתמש בה. שיפור מראה המשרד עם וילונות למשרד – עכשיו זה כדאי!

התאמת וילונות

משרד שבו יש חלונות יוכל לעשות שימוש בהתקנת וילונות מתאימים. בעבר התריסים הוונציאנים היו פופולאריים במיוחד במשרדים בישראל וכל משרד שביקש לשוות לעצמו מראה מכובד התקין את התריסים הללו. בשנים האחרונות יותר ויותר משרדים מחליפים את התריסים המנוכרים  בווילון רומאי. וילונות רומאיים הם בעלי מראה עיצובי ומרשים ויוצרים אווירה נוחה במיוחד.

מידת האטימות

לא זו בלבד אלא שמבחינת יכולת האטימה שלהם הם משיגים תוצאה נאה ומרשימה של אטימות שמאפשרת כניסה של אור, מה שיכול מאד להתאים לחלל עבודה שמבקש ליהנות מאור יום. וילונות רומאיים נראים לא רק במקומות עבודה, אלא גם בבתים פרטיים משום שהם מאפשרים להישג מראה עיצובי בקלות רבה. מגוון של דוגמאות וטקסטורות ניתן להשיג גם כאן וכמו כל תחום בעיצוב, השמיים הם הגבול. בפרימוורה תמצאו קולקציה מעוצבת של וילונות אטומים המתאימים לחללי מטבח, משרד ועוד.

הקלות הבלתי נסבלת

כל בעל עסק שמבקש לערוך שינוי תדמית לחלל העבודה יכול לעשות זאת בקלות על ידי וילונות רומאים. מפתיע לגלות כי דבר כל כך שולי לכאורה כמו וילונות הוא משמעותי כל כך ביצירת אווירה בחלל כלשהו, בין אם מקום העבודה, בין אם בבית או בכל מקום אחר.
וילונות
וילונות
וילונות

מחפשים וילונות רומאים? - דברו איתנו!

וילונות
וילונות
וילונות
גלילה לראש העמוד