רעיונות לעיצוב וילונות גלילה

וילונות
וילונות
וילונות

רעיונות לעיצוב וילונות גלילה

וילונות
וילונות
וילונות

בשעות הצהריים החמות כאשר חום רב נכנס בכל רגע לבית והופך את השהות בבית לבלתי נסבלת כמעט, הרבה מאוד אנשים מנסים להימנע מחדירת השמש על ידי סגירת התריסים שאומנם עוזרת למנוע את חדירת החום שמגיע מבחוץ אל תוך הבית. כמו כן גם מונעת כניסת אוויר מבחוץ מה שהופך את השהות בבית לבלתי נסבלת לאנשים שאינם מחזיקים ברשותם מזגן.

על מנת שניתן יהיה לסנן את החום הרב שמגיע מבחוץ אל תוך הבית מבלי לחסום את כניסת האוויר לתוך הבית, ניתן להשתמש בוילונות שונים.
כאשר הסוג המתאים ביותר למטרה זו הם וילונות גלילה שעשויים לרוב מבד אטום או שימשונית שמונעים את כניסת החום ומאפשרים לנעול את הוילון בגובה הרצוי כך שעדיין ייכנס אוויר לתוך הבית.

וילונות
וילונות
וילונות
וילונות
וילונות

כיצד הפך וילון גלילה לפריט מבוקש

מאז ומתמיד מדובר היה בוילונות איכותיים בעלי פראקטיות רבה בחסימת קרני השמש תוך כדי שמירה על כניסת אוויר מבחוץ, אולם מאז שהפסיקו לייצר וילון גלילה משלבי עץ פשוטים שקשורים אחד לשני בעזרת חבל. בנוסף החלו לייצר וילון גלילה מחומרים שונים תוך שימוש בשלל צבעים ובדים, הרכישה של 

וילונות הגלילה הרקיע לשמיים. גם גודלם של וילונות הגלילה השתנה הרבה בשנים האחרונות כך שכיום אין עוד וילון גלילה בגודל סטנדרטי לכל החלונות אלא ניתן כיום למצוא גם וילונות בעלי גודל קטן יותר שהוקטנו על ידי צמצום שטחו של ארגז הוילון.

כיצד מתכננים וילון גלילה שיתאים בצורה הטובה ביותר לבית

תחילה מתכננים את הוילונות כך שיאפשרו הפרדה מלאה בין הבית בו אותם וילונות מותקנים לרחוב או לשכנים שנמצאים בבתים הסמוכים על ידי התאמתם של וילונות הגלילה בצורה הטובה ביותר לגודלו של החלון כך שבעת הצורך הוילונות יכסו את כל החלון ולא ניתן יהיה לראות מבחוץ את המתרחש בבית.

לאחר מכן מתכננים את הבדים של הוילון כך שהם יתאימו בצורה הטובה ביותר לחדר בו יותקן הוילון כך שבחדרים אפלים הוילונות יהיו עשויים מבדים בהירים מאוד או שקופים, בחדרים חמים במיוחד הוילונות יהיו עשויים מבדים אווריריים שיאפשרו מעבר רב של אוויר לתוך החדר.

עשוי לעניין אתכם: וילונות לסלון | וילונות למטבח | וילונות יוקרתיים

וילונות
וילונות
וילונות

מחפשים וילון גלילה? דברו איתנו!

וילונות
וילונות
וילונות
גלילה לראש העמוד

הטרנד החדש לבית

וילון הסטה מבד פשתן

פי 3 בד!

900
למטר רץ