אודות פרימוורה

פרימוורה וילונות הוקמה ע"י רונן נר גאון בעלים בשנת 1998 והיא מתמחה בעיצוב וילונות בד ופתרונות הצללה נוספים לבית ולעסק, וכן בתחום הטקסטיל – ריפוד, כיסויי מיטה, כריות נוי וכדומה. בנוסף, החברה מציעה לכם מגוון רחב של וילונות, טפטים ופרקטים.

פרימוורה וילונות הינה הנציגה הראשית של חברת אורגון בשרון. בתצוגתנו תוכלו להתרשם מכל מוצרי אורגון, הידניים והחשמליים. חברת אורגון מתייחדת בעליונות טכנולוגית ובפיתוח מוצרי הצללה / האפלה ייחודים המספקים פיתרון מיטבי לשמש הארץ ישראלית ומשלבים בתוכם טיב ויופי.

פרימוורה וילונות מצטיינת בהתאמה מדויקת של מוצרי הצללה והאפלה לכל פתחי הבית. החברה מאפשרת לכם לבחור עבור הבית שלכם את המראה הרומנטי, האלגנטי או את הקו העכשווי בעיצוב. היא מבצעת עבודות עבור בתים פרטיים וגופים מוסדיים כאחד, ומעניקה שירות מיוחד למעצבים ואדריכלים לווי מתחילת הבנייה ועד סיומה.

אנו שמחים לבצע עבורכם את סיפורי הבדים היפים ביותר מכל, מכל התקופות במהלך ההיסטוריה מתקופת הרנסנס של וילונות "הנרי" ועד ימינו אנו. בנוסף בפרימוורה וילונות תוכלו ליהנות מעיצוב של אקספרס דיזיין מכל סוגי המוצרים כולל וילונות לחדרי ילדים מבדי ייבוא מיוחדים במינם עם דוגמאות פרחי לילך וציפורי זמיר.

מן התקשורת: פרימוורה בתכנית של מושיק גלאמין

וילונות
עיצוב וילונות פרימוורה
עיצוב וילונות פרימוורה
וילונות

נתראה בפרימוורה!

וילונות
עיצוב וילונות פרימוורה
עיצוב וילונות פרימוורה

רוצים לדעת עוד? דברו איתנו!

עיצוב וילונות פרימוורה
עיצוב וילונות פרימוורה
וילונות