איך מנקים וילון מבד לגמרי לבד?

וילונות
עיצוב וילונות פרימוורה
עיצוב וילונות פרימוורה

בהחלט ניתן לנקות וילונות מבד לגמרי לבד! מחפשים אחר שיטות ביתיות לניקוי שטיחים, וילונות ובדים מסוגים שונים? אנחנו כאן כדי להמליץ. אם לא הלך כמו שקיוויתם, אתם מוזמנים לאתר חברות ניקיון מומלצות בקלות ובמהירות.

אם לאחרונה שאלתם את עצמכם איך מנקים וילונות מבד, הרי שהתשובה עשויה להיות טמונה במצרכים בסיסיים שיש לכם בבית. שימו לב, בכל מקרה, לא משנה באיזה חומר תשתמשו, תמיד יהיה קודם כל צור לבדוק שחומר הניקוי (גם אם ביתי) לא גורם לנזקים של ירידת צבע. בואו נתחיל. איך לנקות וילון בבית? כל מה שצריך לדעת, רגע לפני שקוראים לחברת הניקוי הכי מומלצת בעיר! אנחנו מזמינים אתכם להינות מבית נקי בעזרת מספר טיפים.

שיטות ביתיות עבור ניקוי וילון מקצועי

חשוב לציין כי במקרים מסוימים, יהיה עדיף לקרוא לשירותיה של חברת ניקיון וילונות עד הבית. אם אתם בכל זאת מעוניינים לנסות לנקות לבד את הרהיטים והציוד שלכם, תוכלו לנסות להשתמש בסודה ולימון. שימו לב, יש לערבב את אבקת הסודה עם מים ועם לימון, וכך למעשה תוכלו ליצור מעין משחת ניקוי.

את המשחה יש למרוח על הכתם שאתם מעוניינים להוריד. לאחר שגם ווידאתם בפינה נסתרת כי המשחה לא גורמת לנזק, תנו להישאר על הווילון למשך מספר דקות. לאחר מכן, מומלץ להשתמש במים בכדי להסיר את המשחה ואת הכתם יחד איתה.

האם כדאי להשתמש במכונות ניקוי מקצועיות?

ניקוי וילון בבית הלקוח יכול לכלול גם שימוש במכונות ניקוי מקצועיות. יחד עם זאת, את מכונות הניקוי הללו לא יהיה משתלם לרכוש עבור ניקוי חד פעמי של שטיח, וילון או כורסה. ההמלצה היא לשכור חברת ניקיון מומלצת אשר מגיעה עם אותן מכונות ניקוי. מכונות אלו עובדות בשיטה של התזת חומרי ניקוי ומים.

לאחר שהמכונה מתיזה את חומרי הניקוי, היא גם יונקת אותם חזרה. כך, חברת הניקיון מוודאת שהבית שלכם לא יהיה מוצף בחומרים כאלו ואחרים. בשלב זה, הכתם אמור לרדת מהווילון בבית, אבל אם לא, אל תאמרו נואש.

האם ממיס שומנים לתנורים אפקטיבי?

בעוד שהרבה אנשים ימליצו לכם על שימוש בממיס שומנים לתנורים, אנחנו אישית פחות ממליצים על השימוש בו. במקרים מסוימים הוא עשוי להיות אפקטיבי, אבל יש סיכוי טוב שהוא יגרום לנזקים ברהיטים בבית וברכוש שלכם.

ההמלצה הכי חמה, היא לחפש חברה מקצועית עם ניסיון אשר תבצע עבורכם ניקוי ווילונות בבית הלקוח. לרוב, חברות מומלצות יוכלו להסיר כתמים שומניים מאוד עמוקים, כאלו שנראה כאילו יהיה בלתי אפשרי להסירם. אגב, גם אם מדובר בהפרשות גוף, בכתמי דם או צואה, ישנם חומרי ניקוי ייעודיים שיכולים להתמודד עם ההסרה של הלכלוכים הנ"ל. זכרו, בית שמור ונקי הוא בית אשר מקנה אווירת נועם, רוגע ושלווה.

תפריט נגישות

גלילה לראש העמוד