מהם וילונות ורטיקליים, ולמי הם מתאימים?

וילונות
עיצוב וילונות פרימוורה
עיצוב וילונות פרימוורה

וילונות ורטיקאליים – כשמם כן הם – הם וילונות שלבים אנכיים שנפתחים ונסגרים ידנית או חשמלית ומתאפיינים במראה וינטג'־מודרני מרוכך ועדין. הם מתאימים לחלונות רחבים וגדולים ונראים נפלא בסלון רחב ידיים, בפינת האוכל הצופה לגינה, בחדר העבודה המרווח וגם בחדרי השינה. הווילונות הוורטיקאליים מרככים חללים המעוצבים בסגנון מודרני תעשייתי, ונותנים טוויסט מיוחד לחללים המעוצבים בסגנון קלסי עתיק. בפרימוורה תמצאו מבחר רחב של וילונות ורטיקליים בגוונים שונים ובמרקמים נעימים. הווילונות הוורטיקליים שלנו יפהפיים ומרהיבים ויכולים לשדרג כל סגנון עיצובי בבית. יש לכם חלונות רחבים וגדולים? בואו להתרשם מקולקציית הווילונות הוורטיקליים של פרימוורה. תהיו מוכנים להתאהב.

 

לשדרג את הסלון עם וילונות ורטיקליים

וילונות ורטיקליים מתאימים לאנשים שאוהבים עיצוב בסגנון מודרני אך מעדיפים שיהיה רך, אוורירי וזורם וישתלב היטב עם הרהיטים, הצבעים ואביזרי הנוי. אם חלונות הסלון רחבים במיוחד ורוחבם עולה על גובהם, מומלץ מאוד להתקין בהם וילונות ורטיקליים שיעשירו את הסלון בנקודת מיקוד ייחודית ומעוררת השתאות. השלבים הצרים והאנכיים של הווילונות הוורטיקליים נותנים לחלונות אשליית גובה, משפרים את החזות שלהם, מעדנים את כניסת האור פנימה ומאפשרים לשלוט בו ולווסת אותו.

 

וילונות ורטיקליים לפינת האוכל

בפינת האוכל מומלץ להתקין וילונות ורטיקליים עם שלבים דקים שמעמעמים את האור הטבעי הנכנס לחדר ומאפשרים פרטיות מלאה בזמן הסעודה או בעת האירוח. הווילונות הוורטיקליים הם תמיד נושא מצוין לשיחה כי אי אפשר להסיט מהם את המבט, הם עד כדי כך יפים. פינת האוכל שלכם מאופיינת בגוונים בהירים, ואתם רוצים לשבור אותם בצבע נועז במיוחד? בפרימוורה תמצאו וילונות ורטיקליים בגוונים רבים החל בבהירים ביותר וכלה בנועזים ביותר. אם אתם רוצים להעצים את האנרגייה בפינת האוכל ולהפתיע את האורחים, התקינו וילונות וריטקליים בצבעי מהגוני עמוק או קרם בהיר ותראו איך החלל כולו משתנה ומתעצב.

 

איזה וילון וריטקלי לתלות בחדר השינה?

אם יש לכם חלונות רחבים בחדר השינה ואתם רוצים ליצור אפקט של האפלה מוחלטת או פרטיות מלאה, תוכלו להתקין עליהם וילונות ורטיקליים העשויים מבד רשת. הוורטיקליים הרשתיים מזכירים את וילונות הגלילה היפהפיים שמונעים סנוור בחללים הפנימיים ומעצימים את ההצללה וההאפלה בחדר. לחלופין תוכלו להתקין עליהם וילונות ורטיקליים העשויים מבדים אטומים ומתאימים להאפלה מרבית ולפרטיות מקסימלית. לשני הסוגים יש מצבי הצללה משתנים, ואתם יכולים להתאים אותם לצרכים שלכם או לאווירה הרצויה.
וילונות

מנגנון הסטה ידני או חשמלי?

התאהבתם בקולקציית הווילונות הוורטיקליים של פרימוורה? מצוין! כעת עליכם להחליט על סוג המסילה הרצויה. וילונות ורטיקליים מותקנים לרוב על מסילה דקורטיבית המאופיינת בדפנות מעוגלות ובחתכים עדינים, משתלבת היטב בחלל המעוצב ומתאימה לכל חלון. אפשר לבחור בין מנגנון הסטה ידני ובין מנגנון הסטה חשמלי לפי הצורך והנוחות. אנחנו ממליצים לבחור במנגנון ההסטה החשמלי אם החלונות בבית שלכם גבוהים במיוחד, ואם יש לכם בית חכם. השימוש במנגנון החשמלי קל, מהיר ויעיל, והוא מוסיף ליופי של הווילונות הוורטיקליים ולהנאה מהם.

 

וילונות ורטיקליים לחלונות מעוצבים

בין שהחלונות בבית שלכם סטנדרטיים, ובין שהם מעוצבים ומאופיינים במבנים יוצאי דופן, אפשר להתאים את הווילונות הוורטיקליים לכל חלון ולכל מבנה. חלונות מקושתים? חלונות אלכסוניים? חלונות פירמידה? אדרבה! הווילונות הוורטיקליים של פרימוורה משתלבים נפלא במבנים יוצאי דופן ומעצימים את האפקט העיצובי שלהם. אפשר להתקין אותם בקלות על מסילה דקורטיבית שמותאמת למבנה החלון, להוסיף מנגנון הסתה חשמלי להסתה מהירה, פשוטה ובטוחה וליהנות מיופיים ומהעוצמה שהם מוסיפים לחלל.

וילון בד שקוף

וילונות ורטיקליים בפרימוורה

אין לנו ספק שבשלב הזה כבר התאהבתם בווילונות הוורטיקליים שלנו עד מעל הראש, ואנחנו לא מופתעים. כל מי שמגלה את הווילונות הוורטיקליים, כבר לא מוכן לוותר עליהם. הווילונות הוורטיקליים של פרימוורה מתאימים לחלונות רחבים וגדולים במיוחד וגם לחלונות במבנים מיוחדים ויוצאי דופן. הם בטיחותיים לשימוש, מותקנים בקלות, מוסטים בקלות ועשויים מבדים משובחים שחסינים לאש. רוצים לדעת עוד על הווילונות המעוצבים שכובשים את ישראל והעולם? בואו להתרשם מהם בעצמכם, כי אין כמו מראה עיניים. מוכנים להתקין וילונות ורטיקליים בבית? דברו איתנו, הווילונות הוורטיקליים החדשים שלכם בדרך.

תפריט נגישות

גלילה לראש העמוד