וילונות חשמליים למטבח – שדרוג למטבח

וילונות
וילונות
וילונות

וילונות חשמליים למטבח לשדרג את המטבח 

דמיינו עולם שבו אתם יכולים ללחוץ על כפתור והווילון שבמטבח יפתח לכם ללא מגע יד. בשנים האחרונות החלום, שבעבר היה לא מציאותי, מתחיל להתגשם באמצעות וילונות חשמליים למטבח. ניתן לראות רבים מבין בעלי הבניינים, מעצבים, והקבלנים מציעים ללקוחות שלהם את השימוש בווילונות חשמליים למטבח. 

כיום בעצם ניתן להוסיף לווילון רגיל מנגנון חשמלי, אשר יהפוך את החיים שלכם לקלים הרבה יותר. 

במאמר זה נדבר על וילונות חשמליים למטבח, סוגי וילונות חשמליים למטבח, והיתרונות שלהם. למרות המחיר שאינו זול כלל ועיקר, תוכלו גם אתם לרכוש את הווילון החשמלי לבית שלכם, שכן לדעת רבים היתרונות עולים על החסרונות. 

מה הם וילונות חשמליים? 

למעשה, וילון חשמלי מתאר את תהליך פתיחת הווילון, ולא את סוג הווילון, שכן כל וילון יכול להיות חשמלי אם מותקן עליו המנגון המתאים.  

המנגנון החשמלי כולל שני מרכיבים עיקריים:

מסילה חשמלית ומנוע חשמלי האב הטיפוס של המנגנון הזה מבוסס על אותו מנגנון של התריסים החשמליים. ניתן להתאים  את המנגנון החשמלי, בהתאם  לסוג הווילון וגודלו, כמו כן ניתן לבחור מנגנון חשמלי גם בהתאם לגודל התקציב שיש לכם, על מנת לרכוש את הווילון .וצורת הפתיחה הרצויה, כמו וילון גלילה או וילון הסטה, כמו כן קיים מנגנונים המאפשרים במקרים מסוימים עצירה של ההליך החשמלי ומעבר לידני.

ניתן לשלוט על הווילון על ידי שלושה אופנים: 

  1. חיבור למפסק בקיר 
  2. שלט כרחוק הפועל על ידי גלי רדיו 
  3. כחלק מבית חכם. 

איזה סוגי וילונות חשמליים יתאימו למטבח

קיימם סוגי וילונות, שבדרך כלל נבחרים למטבח:

וילונות רומאיים– אלו וילונות פשוטים יחסית, ובעיצוב פשוט ואחיד, עשויים בדרך כלל מבד אחיד ודק, וניתן לשים אותם במטבחים, שמשרים עליהם מראה חמים וביתי כיאה למטבח. 

וילון גלילה– כל סגנונות וילונות הגלילה יכולים להתאים למטבח, וכן ניתן לומר כי קיימים מגוון רחב של וילונות אלו, העשויים מבדים איכותיים ויפים.  

יתרונות וילונות חשמליים למטבח 

קלות– ניתן לפתוח את הווילון בקלות רבה, וללא צורך במגע יד כלל. 

נוחות– במקום להשקיע זמן בפתיחת הווילון, באופן ידני, לעיתים ביד מלוכלכת, יש יכולת לפתוח אותו בלחיצת כפתור. קיימים גם וילונות חשמליים עם חיישן מיוחד, הפותח את הווילון זיהוי אדם. 

התאמה לצרכים– קיימים מגוון רחב של מנגנונים שונים, המתאימים לצרכים שלכם 

ולכן כל אחד שזקוק לווילון יוכל למצוא וילון מתאים ממגוון רחב של וילונות. 

ראו עוד: וילון חשמלי | וילונות לסלון | וילונות למטבח | וילון תחרה 

גלילה לראש העמוד