וילונות מודרניים

כולם אוהבים את המראה החדשני והעדכני של הווילונות המודרניים שמעטרים בתים רבים כיום. אף שהם מודרניים לחלוטין ומתאימים לכל סגנון עיצובי מודרני, יש להם רכות מלטפת ששוברת את הקווים המודרניים החדים בבית ומשתלבת בהם ברכות ובעדנה. וילונות מודרניים משלימים את הסגנון העיצובי של הבית במאפיינים עכשוויים משל עצמם ומעצימים אותו. אפשר לתלות וילונות מודרניים ארוכים בכל אחד מחדרי הבית ולקבל גם תוספת מדהימה לעיצוב הפנים המוקפד וגם אפקט מפתיע של מלכותיות מרהיבה.

מה מיוחד בווילונות מודרניים?

וילונות מודרניים הם הטאץ' העיצובי הסופי בבית המודרני. בין שהעיצוב הביתי הוא מינימליסטי ובין שהוא תעשייתי, בוהמייני או אומנותי, לווילונות המודרניים יש חלק מהותי בו. וילונות מודרניים הם למעשה וילונות ארוכים וגמישים הנתפרים מבדים במרקמים שונים ומעוצבים בשלל סגנונות עיצוב גם בעבודת יד וגם ובמיוחד בחיתוכים תעשייתיים. הווילונות המודרניים של פרימוורה מעוצבים בהנחיית המעצבים המוכשרים שלנו, ולכל וילון יש אופי משלו וכל וילון מתאים לסגנון העיצובי ולהעדפות של בני הבית.  

אם החלטתם לשפר את הסגנון העיצובי בבית ולשנות את האווירה שבו, וילונות מודרניים יעשו זאת בקלות וימלאו את הבית בחן ובקסם. מאז ומתמיד וילונות היו סממן לביתיות חמימה ולאינטימיות משפחתית אוהבת. יותר מכל סגנון אחר של וילונות, הווילונות המודרניים משדרגים את העיצוב המודרני בבית כולו ומשמשים כנקודת מיקוד המיישמת את המודרניות בבית הלכה למעשה.  

וילון בהדפסים מודרני

איזה סגנון וילון מודרני תעדיפו?

מה שמיוחד בווילונות מודרניים, הוא שהם מגיעים בשלל סגנונות ועיצובים. כדאי לבחור וילונות לפי ההעדפה האישית והטעם העיצובי וגם בהתאם לצורכי הבית. המראה של הבית שלכם תמיד ישקף אתכם ואת האופי המשפחתי שלכם, אך גם את ההעדפה והטעם של כל אחד מבני הבית. הודות לאפשרויות העיצוב המרובות של הווילונות המודרניים, אתם יכולים להשפיע על המראה של כל אחד מחדרי הבית ועל האווירה בהם. היצע הווילונות המודרניים הוא רב, ואתם יכולים ליהנות מסגנון אחד או ממגוון סגנונות. אתם יכולים גם לשלב בין אריגים ייחודיים ובין במרקמים איכותיים כדי לקבל את האפקט הרצוי ואת התחכום המאפיין את סגנונות העיצוב המודרניים.  

וילונות מודרניים – ההתמחות של פרימוורה

בפרימוורה אי אפשר להתפשר על איכות ובמיוחד על האיכות היוקרתית של הווילונות המודרניים. חולמים על וילונות מודרניים בבית? דברו עם המומחים שלנו כי ווילונות מודרניים הם ההתמחות של פרימוורה. צוות פרימוורה יגיע עד אליכם ימדוד, ייעץ ויתאים וילון לכל חדר. אצלנו תמצאו וילונות מודרניים במבחר צבעים וגוונים ושתוכלו להשלים את עיצוב הבית עם וילונות מדהימים וייחודיים 

אנחנו תמיד מתחייבים למחיר מציאותי, לעבודה איכותית ולתוצאה סופית משביעת רצון. חולמים על רכות מודרנית בבית? דברו איתנו עוד היום ותתכוננו להיסחף אל עולם הווילונות המודרניים של פרימוורה. 

עדיין מתלבטים איזה וילון מודרני יהיה המושלם עבורכם?

יועצי הוילונות שלנו ישמחו לעזור!

השאיר פרטים כאן למטה ואחד מהיועצים שלנו יחזור אליכם בהקדם

תפריט נגישות

גלילה לראש העמוד