וילונות רומאים

וילונות
וילונות
וילונות

וילונות רומאים פופולאריים ביותר במסגרת עיצוב חדרי הבית. וילונות רומאים בעלי מראה נקי ואלגנטי שבעת העלאתם כלפי מעלה נוצרים כפלי בד שמשדרים מראה רומאי. וילונות רומאים לא מיוצרים לפי מספר צבעים מוגבל או סוגי בדים ספציפיים, אלא עולם ומלואו של עיצוב וסגנון אישי. אנו בפרימוורה שמחים לעצב עבורכם מבחר וילונות רומאים בהתאמה אישית.

וילונות

וילונות רומאים הם וילונות אנכי מרובע, הנאספים כלפי מעלה בהדרגה בעזרת מנגנון שרשרת או חוט.

וילונות רומאים עשויים מבד ומשמשים כאמצעי הצללה והאפלה (תלוי בסוג הבד), מראו קליל ומודרני אבל גם עשיר, וילונות רומאים ניתנים לעיצוב בשלל סוגי בדים וגוונים, להרכיבם ממספר בדים לחתיכה אחת ואף לאתר באלמנטים דקורטיביים שונים. וילונות רומאים נפוצים ביותר בסגנון העיצוב המודרני,מרכים את אור השמש החזק, ויוצרים תאורה רכה ואווירה נעימה. קיים מבחר גדול של דגמים ובדים שקופים בסגנונות שונים. ניתן לשלוט בוילונות רומאים בהפעלה ידנית חשמלית ובעזרת שלט רחוק.

וילונות

וילונות רומאים נתפרים מבדים שונים הנאספים כלפי מעלה בקפלים. הם מאפשרים חשיפה שונה של הנוף הנשקף מהחלון על ידי הצבתם בגבהים שונים ומראם מותאם על פי בחירת הבד והצורך הפונקציונלי, וילונות רומאים עשויים להתאים למראה מינימליסטי מחד ומראה עשיר וקלאסי מאידך.

וילונות
וילונות
וילונות

וילונות רומאים מעוצבים זה פרימוורה

אנו בפרימוורה מעצבים עבורכם מבחר וילונות רומאים בהתאמה אישית. כלל מוצרי ההצללה שלנו מותאמים לכם לפי טעמכם האישי, צבע וגוון רצוי, וייצור איכותי של בדים.

וילונות
וילונות

וילון רומאי רך

נתפר בקווים ישרים בתוספת אידרות רוחב החוצות את הוילון, או בלעדיהן.

וילונות

וילון רומאי קלאסי

וילון מסך המתקפל כלפי מעלה ומשווה מראה נקי ומינימליסטי . הוילון מוזז ע"י מערכת חוטים שנמצאת בחלקו האחורי של הוילון ומוסתרת מהעין, מערכת חוטים זאת שולטת על הרמה והורדה של הוילון.

וילונות

וילון רומאי אוסטרי

וילון עם סרט מכווץ למעלה וגלים מלמעלה למטה הנאספים בתחתית כלפי מעלה וניתנים להורדה והנמכה ולא הזזה לצדדים. מתאים להתקנה צמודה לחלון בד"כ מצוי בסלון הבית ויציאה למרפסות.

וילונות רומאים - לא רק ברומא!

ברומא תתנהג כמו רומאי, אבל כאשר אתה צריך וילונות רומאים אתה לא חייב להיות רומאי…

אין ספק כיווילונות רומאים כבשו כל פינה וחלון בכל בית, משרד או דירה. הם מודרניים, משווקים בכל מיני צבעים ויש להם ניחוח יוקרתי ויחד עם זה מסר מאוד עכשווי.

וילונות רומאים מתאימים לז’אנר העיצוב התעשייתי, ההייטק, זהו עיצוב שלא מתעסק בקשקושים ופומפוזיות מיותרת, אלא בעיצוב שימושי ופונקציונלי וזה בדיוק מה שווילונות רומאים עושים.

הם קלילים, לא מכבידים, משדרים מסר מאוד מרגיע וסולידי ומתאימים לכל מקום בו- השקט והסולידיות צריכים להישמר לצד הטעם הטוב, עבודות אומנות ועוד.

וילונות
וילונות
וילונות

מחפשים וילון רומאי? דברו איתנו!

כתוב את הכותרת כאן

וילונות
וילונות
וילונות

וילונות רומאים במשרד- בחירה מצוינת!

אין ספק שהבית שלך הוא לא המשרד ולהיפך. המשרד הוא לא מקום פרטי וגם העיצוב שלו צריך לשדר מצד אחד פאסון מסוים, ומצד שני הוא מהווה כרטיס ביקור. חלון הראווה של כל עסק הוא המשרד. כמו העיצוב של המשרד, זה מה שחושבים על העסק. ואם נכנסים למשרד לא נקי, מבולגן ולא מסודר, זה בדיוק הרושם הרע ששום בעל מקצוע לא יבחר לעשות על הלקוחות שלו אבל זה בדיוק מה שהוא עושה. בחירה של וילונות רומאים תשדרג את עיצוב המשרד. בדיוק כפי שכל בעל עסק ירצה.

התרשמות של לקוחות ובעיקר חדשים ממשרד, היא מה שעושה את ההבדל בין לקוח חדש ללקוח שלא רוצה להיות לקוח שלכם כי המשרד שלכם עשה עליו רושם נורא. וילונות רומאים מותירים רושם לכל אחד אשר נכנס למשרד, ויכול להיות הקלף המנצח ללקוח החדש שמגיע להתרשמות במשרד.

בעלי המשרדים לא יכולים להיות אחראיים על מה שהלקוחות שלהם יחשבו עליהם, אבל הם בהחלט צריכים לדרוש מעצמם משרד נאה ולהבין שיש לזה בהחלט השפעה על הדירוג שלהם בעיני הלקוחות. בחירה של וילונות רומאים עוזרת בתהליך של נראות המשרד כלפי הלקוח.