חדר שינה קוסמי – וילונות מיוחדים לחדר השינה

וילונות
וילונות
וילונות
אם תסתכלו לרגע על חדר השינה שלכם, סביר להניח שתגלו שברבות הימים הוא הפך להיות מעין מחסן מאולתר של הבית. רובנו משקיעים בעיצוב הסלון, חדרי הילדים, המקלחת ואפילו המטבח שלנו ושוכחים את חדר השינה. משום כך ערכנו את המאמר הבא. אין בכוונתנו לגרום לכם להפוך את כל הבית כדי ליצור חלל נעים בחדר השינה אלא לתת כמה טיפים פשוטים שיעזרו לכם ליצור חלל מרגיע ונעים בחדר שבו אתם ישנים.
וילונות לחדר שינה
וילונות
וילונות
וילונות

זמן איכות

ראשית חשוב להבין כי נכון שאתם מבלים מעט מאד שעות בחדר השינה, אולם שעות השינה שלכם הן דבר חשוב ביותר. חדר מסודר ונעים מבטיח גם שינה ערבה וטובה יותר שבסופה תקומו רעננים ורגועים יותר. משום כך חשוב ליצור חלל מאורגן ומסודר שבו יהיה רק מה שצריך להיות בחדר השינה שלכם. חללי האחסון צריכים להיות מסודרים ומנוצלים בחוכמה כך שבחדר לא יופיעו פריטים שיפריעו לעין. בנוסף, חשוב להקפיד על מצעים ויתר פריטי הטקסטיל בחדר.

שינוי המראה של החלל

בחירה של וילונות לחדר שינה למשל היא משמעותית ויכולה לשנות את כל הנראות של החלל. וילונות מייצרים אווירה ותחושה בחלל ולכן גם אם אין להם משמעות פונקציונאלית של הצללה בחדר כדאי להתקין בו וילונות. בבואכם לבחור את הווילון הנכון לחדר השנה, אתם צריכים לחשוב הן על הפן עיצובי והן על הפן הפונקציונאלי. כדאי לשאול את עצמכם- מהו השימוש של הוילון? האם הוא נועד להצליל את החדר? האם רק לייצר אווירה?

מידות, צבעים ומרקמים

כדאי להחליט מראש מאין ייתלה הוילון- האם מהתקרה או רק מעט מעל לחלון? האם הוא יגיע עד לרצפה או רק עד לגובה החלון? כל אלה מייצרים אמירה עיצובית ולכם כדאי לחשוב על כך מראש. כאשר מדברים על וילונות חשוב גם הבחירה של הבד היא חשובה בנקודה זו. בדים שקופים, אטומים, שקופים למחצה, בדים צבעוניים או חלקים, עם הדפסים או עם טקסטורות שונות, שילובי בדים עוד ועוד רעיונות יכולים לבוא בחשבון – הכל על פי טעמכם ועל פי רצונכם. כדאי לשקול את גודל החלל בבחירת הווילון וכמובן את סגנון התלייה. יתר על כן התבוננו בחדר וחשבו על הצבעים ששולטים בו – וילון יכול להשלימם או לשבור אותם – הכל לפי טעמכם. אפשר להסתכל על בחירה של וילון לבית כמו בחירה של מילות מפתח לתהליך של קידום אתרים אורגני. צריך להיות ממוקד, להסתכל על האפשרויות ולדעת בדיוק מה נכון לכם.
וילונות
וילונות
וילונות

מחפשים וילונות לחדר שינה - דברו איתנו!

וילונות
וילונות
וילונות
גלילה לראש העמוד
זו קריאה אחרונה!!
החל מ- 1.6.22 תתקיים עליית מחירים
מזמינים אתכם להנות עדיין מהמחיר הנמוך וגם לקבל הטבה שווה בעת ביצוע ההזמנה 🏵
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם עם כל המידע

חג פסח שמח

מבצע מיוחד- 20% הנחה למזמינים עד החג

לכל סוגי הוילונות - ומוצרי ההצללה

למידע נוסף צרו קשר -

* עד 15.4 ** אין כפל מבצעים *** למעט מוצרים חיצוניים

*