וילונות גלילה

וילונות
וילונות
וילונות

וילונות גלילה נחשבים לוילונות אטרקטיביים במיוחד – באיכות, עיצוב ועלות. וילונות גלילה בנויים עם מנגנון הרמה שמשלב קפיץ ורצועה על מנת שניתן יהיה לשלוט על ויסות האור והצל. 

וילונות
וילונות

בוילונות הגלילה מותקנים לפי בקשה אישית גם מנגנוני ההפעלה ידניים וחשמליים מבית Somfy ו-Holis. כמו כן, בייצור וילונות גלילה, מתבצע חיתוך אוטלרה סוני המוניע פרימה של הבד ושומר עליו לאורך שנים. אנו בפרימוורה מעצבים עבורכם מבחר עשיר של וילונות גלילה בהתאמה אישית לפי צבע, סוג בד ומידות, במחיר אטרקטיבי וייצור איכותי.

רעיונות לעיצוב וילונות גלילה 

בשעות הצהריים החמות כאשר חום רב נכנס בכל רגע לבית והופך את השהות בבית לבלתי נסבלת כמעט, הרבה מאוד אנשים מנסים להימנע מחדירת השמש על ידי סגירת התריסים שאומנם עוזרת למנוע את חדירת החום שמגיע מבחוץ אל תוך הבית. כמו כן גם מונעת כניסת אוויר מבחוץ מה שהופך את השהות בבית לבלתי נסבלת לאנשים שאינם מחזיקים ברשותם מזגן.

על מנת שניתן יהיה לסנן את החום הרב שמגיע מבחוץ אל תוך הבית מבלי לחסום את כניסת האוויר לתוך הבית, ניתן להשתמש בוילונות שונים.
כאשר הסוג המתאים ביותר למטרה זו הם וילונות גלילה שעשויים לרוב מבד אטום או שימשונית שמונעים את כניסת החום ומאפשרים לנעול את הוילון בגובה הרצוי כך שעדיין ייכנס אוויר לתוך הבית.

כיצד הפך וילון גלילה לפריט מבוקש

מאז ומתמיד מדובר היה בוילונות איכותיים בעלי פראקטיות רבה בחסימת קרני השמש תוך כדי שמירה על כניסת אוויר מבחוץ, אולם מאז שהפסיקו לייצר וילון גלילה משלבי עץ פשוטים שקשורים אחד לשני בעזרת חבל. בנוסף החלו לייצר וילון גלילה מחומרים שונים תוך שימוש בשלל צבעים ובדים, הרכישה של.

וילונות הגלילה הרקיע לשמיים.
גם גודלם של וילונות הגלילה השתנה הרבה בשנים האחרונות כך שכיום אין עוד וילון גלילה בגודל סטנדרטי לכל החלונות אלא ניתן כיום למצוא גם וילונות בעלי גודל קטן יותר שהוקטנו על ידי צמצום שטחו של ארגז הוילון.

וילון גלילה שיתאים בצורה הטובה ביותר

תחילה מתכננים את הוילונות כך שיאפשרו הפרדה מלאה בין הבית בו אותם וילונות מותקנים לרחוב או לשכנים שנמצאים בבתים הסמוכים על ידי התאמתם של וילונות הגלילה בצורה הטובה ביותר לגודלו של החלון כך שבעת הצורך הוילונות יכסו את כל החלון ולא ניתן יהיה לראות מבחוץ את המתרחש בבית.

לאחר מכן מתכננים את הבדים של הוילון כך שהם יתאימו בצורה הטובה ביותר לחדר בו יותקן הוילון כך שבחדרים אפלים הוילונות יהיו עשויים מבדים בהירים מאוד או שקופים, בחדרים חמים במיוחד הוילונות יהיו עשויים מבדים אווריריים שיאפשרו מעבר רב של אוויר לתוך החדר.

עיצוב וילונות גלילה בהתאמה אישית זה פרימוורה

אנו בפרימוורה מעצבים עבורכם וילונות גלילה מעוצבים לפי מידה בהתאם לדרישה. הוילונות המעוצבים של פרימוורה מביאים יתרונות רבים לכל בית, ואתם מרוויחים מוצר איכותי שילווה אתכם לאורך שנים.  

וילונות
וילונות

תחליף לתריסים

במצב סגור, וילונות גלילה נראים כתריסים לכל דבר. ניתן לחסוך את עלות התריסים ולהשתמש אך ורק בוילונות הגלילה.

וילונות

פתרון זול ונוח

פופולאריים בקרב בתי עסק. חנויות פרטיות, רשתות שיווק וסוגים שונים של בתי עסק משתמשים בהם כפתרון נוח וזול לחלונות הראווה שלהם.

וילונות

שליטה רבה על כמות האור

וילונות גלילה מאפשרים ויסות של כמות האור הנכנסת לחדר, כאשר הם מעוצבים לכל אורכו של החלון ועשויים מבד כהה יחסית.

וילונות
וילונות
וילונות

מחפשים וילון גלילה? דברו איתנו!

כתוב את הכותרת כאן

וילונות
וילונות
וילונות