וילונות גלילה

וילונות
וילונות
וילונות

וילונות גלילה נחשבים לוילונות אטרקטיביים במיוחד – באיכות, עיצוב ועלות. וילונות גלילה בנויים עם מנגנון הרמה שמשלב קפיץ ורצועה על מנת שניתן יהיה לשלוט על ויסות האור והצל. 

וילונות
וילונות

בוילונות הגלילה מותקנים לפי בקשה אישית גם מנגנוני ההפעלה ידניים וחשמליים מבית Somfy ו-Holis. כמו כן, בייצור וילונות גלילה, מתבצע חיתוך אוטלרה סוני המוניע פרימה של הבד ושומר עליו לאורך שנים. אנו בפרימוורה מעצבים עבורכם מבחר עשיר של וילונות גלילה בהתאמה אישית לפי צבע, סוג בד ומידות, במחיר אטרקטיבי וייצור איכותי.

רעיונות לעיצוב וילונות גלילה 

בשעות הצהריים החמות כאשר חום רב נכנס בכל רגע לבית והופך את השהות בבית לבלתי נסבלת כמעט, הרבה מאוד אנשים מנסים להימנע מחדירת השמש על ידי סגירת התריסים שאומנם עוזרת למנוע את חדירת החום שמגיע מבחוץ אל תוך הבית. כמו כן גם מונעת כניסת אוויר מבחוץ מה שהופך את השהות בבית לבלתי נסבלת לאנשים שאינם מחזיקים ברשותם מזגן.

על מנת שניתן יהיה לסנן את החום הרב שמגיע מבחוץ אל תוך הבית מבלי לחסום את כניסת האוויר לתוך הבית, ניתן להשתמש בוילונות שונים.
כאשר הסוג המתאים ביותר למטרה זו הם וילונות גלילה שעשויים לרוב מבד אטום או שימשונית שמונעים את כניסת החום ומאפשרים לנעול את הוילון בגובה הרצוי כך שעדיין ייכנס אוויר לתוך הבית.

כיצד הפך וילון גלילה לפריט מבוקש

מאז ומתמיד מדובר היה בוילונות איכותיים בעלי פרקטיות רבה בחסימת קרני השמש תוך כדי שמירה על כניסת אוויר מבחוץ, אולם מאז שהפסיקו לייצר וילון גלילה משלבי עץ פשוטים שקשורים אחד לשני בעזרת חבל. בנוסף החלו לייצר וילון גלילה מחומרים שונים תוך שימוש בשלל צבעים ובדים, הרכישה של וילונות הגלילה הרקיע לשמיים.
גם גודלם של וילונות הגלילה השתנה הרבה בשנים האחרונות כך שכיום אין עוד וילון גלילה בגודל סטנדרטי לכל החלונות אלא ניתן כיום למצוא גם וילונות בעלי גודל קטן יותר שהוקטנו על ידי צמצום שטחו של ארגז הוילון.

וילון גלילה שיתאים בצורה הטובה ביותר

תחילה מתכננים את הוילונות כך שיאפשרו הפרדה מלאה בין הבית בו אותם וילונות מותקנים לרחוב או לשכנים שנמצאים בבתים הסמוכים על ידי התאמתם של וילונות הגלילה בצורה הטובה ביותר לגודלו של החלון כך שבעת הצורך הוילונות יכסו את כל החלון ולא ניתן יהיה לראות מבחוץ את המתרחש בבית.

לאחר מכן מתכננים את הבדים של הוילון כך שהם יתאימו בצורה הטובה ביותר לחדר בו יותקן הוילון כך שבחדרים אפלים הוילונות יהיו עשויים מבדים בהירים מאוד או שקופים, בחדרים חמים במיוחד הוילונות יהיו עשויים מבדים אווריריים שיאפשרו מעבר רב של אוויר לתוך החדר.

וילונות גלילה מעוצבים – לשדרג את הבית

לפעמים אנחנו מרגישים שבא לנו קצת לשנות את העיצוב של הבית ולחדש אותו. החדשות הטובות הן שכדי לחולל שינוי לא חייבים לשבור קירות ואפילו לא לצבוע אותם – שינוי של דברים קטנים יחסית יכול להקרין על הבית כולו. כך למשל שדרוג של הוילונות במטבח, בסלון או במרפסת יכול לחלוטין לשנות את האווירה בבית ואת הרושם המתקבל ממנו. פרימוורה וילונות מציעה מבחר וילונות גלילה מעוצבים שיוסיפו עידון לכל חדר בו תתקינו אותם ויקלו עליכם לשלוט על התאורה בחדר שלכם.

כך תבחרו את הוילון המתאים בשבילכם

רבים מאיתנו אוהבים חלונות גדולים בסלון, במטבח ובחדרי השינה דרכם נכנס אור ששוטף את החדר ונותן לו חיים. עם זאת, לעיתים אנחנו מעדיפים לחסום את החלון בין אם בשל פרטיות ובין אם בגלל שבאותו הרגע אנחנו מעדיפים שיהיה חשוך יותר. כאן עולה השאלה כיצד נבחר וילון גלילה מתאים שיחמיא לחדר שלנו ויעשה את העבודה?

כדי לסייע לכם לענות על תשובה זו אספנו כמה טיפים בשבילכם:

הבינו מה סוג וילון הגלילה שאתם מחפשים

באופן כללי ישנם שני סוגים של וילונות גלילה: הסוג הראשון הוא וילון האפלה וכשמו כן הוא – כאשר הוא סגור הוא חוסם כל אור ויוצר עלטה מוחלטת בחדר. לעומת זאת ישנו וילון הצללה המאפשר למעט אור להיכנס תוך סינונו.

רכשו וילון גלילה מבד איכותי

איכות הבד ממנו עשוי הוילון חשובה מכיוון שהיא משפיעה הן על יכולת ההצללה של הוילון, הן על הנראות שלו והן על העמידות שלו ויכולתו להחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות גם כאשר אנחנו מכבסים אותו מפעם לפעם. בדים מומלצים לווילונות הן קטיפה, משי, כותנה וכדומה.

התאמת רוחב הוילון לרוחב החלון

כאשר קונים וילון חשוב לשים לב ולהתאים אותו לרוחב החלון. פעמים רבות יוצא לאנשים להתקין וילון ומשהו בו לא נראה להם טוב ולא מצליחים לשים את האצבע – אך התשובה לכך היא שהוילון פשוט צר מדי. באופן כללי, רוחבו של וילון צריך להיות לפחות פי 2 מהחלון כך שיווצרו גלים והוא לא ייראה מתוח מדי.

מוט ארוך מרוחב החלון

לא רק את רוחב הוילון יש להתאים לרוחב החלון, כך גם את רוחב המוט שעליו תלוי הוילון. כאשר המוט ארוך יותר מרוחב החלון נוצרת אשליה של חלון גדול יותר, מה שמוסיף נקודות לנראותו.

הזדמנות להוסיף צבע

בחירת וילון זו הזדמנות נהדרת להוסיף עוד קצת צבע לחדר שלכם ולעורר עניין. עם זאת יש לזכור שהוא בכל זאת חלק מהחדר, ואתם לא רוצים לבחור צבע שיהיה מנותק מדי משאר החדר.

כיצד לעצב את הבית בעזרת וילונות גלילה מעוצבים

ישנם מגוון של דרכים לעצב את הבית ואחד המרכיבים החשובים בעלי משמעות עיצובית ושימושית הינם הווילונות השונים שתציבו בחדרי הבית, בין אם זה חדר השינה שלכם או הסלון. ישנם אפשרויות רבות ובמאמר זה נדבר על אפשרות אטרקטיבית במיוחד – וילונות גלילה מעוצבים. אילו וילונות גלילה מוצעים לרכישה? למה כדי לי לעצב את הבית בעזרת וילונות גלילה? על שאלות האלו נענה במאמר זה בתקווה שבסוף המאמר יהיה לכם את המידע שחיפשתם על תחום וילונות הגלילה

אילו וילונות גלילה מוצעים לרכישה?

קודם כל, ישנם סוגים שונים של וילונות גלילה, בואו נדבר על המרכזיים שביניהם:

  • וילונות הצללה – וילונות אלו נועדו יותר להצללת האור נכנס אל החדר ולא החשכה מוחלטת של החדר מה שעשוי להתאים לחדרי עבודה או לסלון
  • וילונות החשכה – וילונות אילו יחשיכו את החדר כליל ועשויות להיות יותר שימושיות לחדר שינה
  • וילונות מעוצבים – ניתן לרכוש סוגים שונים של וילונות גלילה המעוצבים באופן אישי בשבילכם או בעיצוב מסוים של הגורם המוכר את הוילונות

למה כדאי לי לעצב את הבית בעזרת וילונות גלילה?

וילונות גלילה מעוצבים הם וילונות יפים במיוחד העשויים להוסיף המון לאופי העיצובי של הבית שלכם.

לוילונות גלילה יש פונקציונליות שימושית ביותר מכיוון שאתם יכולים לשלוט על גלילת הוילונות מרחוק, מבלי לקום וידנית להוריד ולהרים את וילונות הגלילה.

מרכיב זה הופך את וילונות הגלילה לשימושיות במיוחד והן מה שהופכות את וילונות הגלילה למוצר מאוד פופולארי בקרב הוילונות הניתנים לרכישה.

סוף דבר – וילונות גלילה מעצובים

אם אתם פדנטים בעבודת העיצוב שלכם ושמים לב לפרטים הקטנים אז בהחלט תשקיעו מחשבה בכל מה שקשור לוילונות בבית.

וילונות גלילה מעוצבים אינם רק יפים מאוד וישנו מגוון רחב של וילונות גלילה בעלי מטרות שונות בעיצובים שונים שניתן לרכוש.

וילונות גלילה שימושיים במיוחד מכיוון שהם ניתן לשליטה מרחוק מה שהפוך אותם למאוד נוחים לשימוש.

הסתכלו בקטלוגים השונים המציעים וילונות גלילה מעוצבים ואנחנו סבורים שתמצאו במהרה וילונות גלילה המתאימים לחוש העיצובי שלכם במידה והחלטתם ללכת על וילונות גלילה מעוצבים.

עיצוב וילונות גלילה בהתאמה אישית זה פרימוורה

אנו בפרימוורה מעצבים עבורכם וילונות גלילה מעוצבים לפי מידה בהתאם לדרישה. הוילונות המעוצבים של פרימוורה מביאים יתרונות רבים לכל בית, ואתם מרוויחים מוצר איכותי שילווה אתכם לאורך שנים.  

וילונות
וילונות

תחליף לתריסים

במצב סגור, וילונות גלילה נראים כתריסים לכל דבר. ניתן לחסוך את עלות התריסים ולהשתמש אך ורק בוילונות הגלילה.

וילונות

פתרון זול ונוח

פופולאריים בקרב בתי עסק. חנויות פרטיות, רשתות שיווק וסוגים שונים של בתי עסק משתמשים בהם כפתרון נוח וזול לחלונות הראווה שלהם.

וילונות

שליטה רבה על כמות האור

וילונות גלילה מאפשרים ויסות של כמות האור הנכנסת לחדר, כאשר הם מעוצבים לכל אורכו של החלון ועשויים מבד כהה יחסית.

וילונות
וילונות
וילונות

מחפשים וילון גלילה? דברו איתנו!

וילונות
וילונות
וילונות