וילונות חשמליים הצללה

וילונות
וילונות
וילונות

וילונות חשמליים הם ללא ספק הוילונות הפופולאריים ביותר בבתי אב בישראל. וילונות במגנון חשמלי נותנים לכם שליטה מלאה על וויסות האור והצל בחדרי הבית, והצללה מושלמת לחללים עסקיים כגון חנויות, בתי קפה ומשרדים.

וילונות
וילונות

מנגנוני ההפעלה של וילונות הצללה חשמליים חכמים במיוחד ומופעלים באמצעות טיימר אשר מבצע סגירה ופתיחה של שלבי הוילון לפי שעות מוגדרות מראש. סגירת הווילונות החשמליים בשעות החמות תסייע לשמירה על הרהיטים ושמירה על אוויר קריר בתוך הבית גם כשהדיירים אינם נמצאים בבית. כמו כן, וילון חשמלי יוצר כיסוי מלא בכל חדר נגד אבק ולכלוך.

וילונות
וילונות
וילונות

וילונות חשמליים בהתאמה אישית מבית פרימוורה

קולקציית הוילונות החשמליים של פרימוורה מגלה לכם עולם חדש של וילונות חשמליים בהתאמה אישית ניתן לבחור כיום וילונות חשמליים אשר נפתחים לצדדים או וילונות אשר מתגלגלים ונסגרים כלפי מעלה. אנו מעצבים עבורכם וילונות בהתאמה אישית עם מנגנון חשמלי חכם ומתקדם. בוילונות החשמליים שלנו אין צורך לרכוש מוט תלייה או מסיל להתקנה, וניתן להרכיבו בקלות בבית. אנו מתאימים עבורכם את הוילונות לכל חלל, ואכן וילונות חשמליים מתאימים לחדרי הבית – חדרי שינה, סלונים, מטבח, וכן למגזר העסקי, משרדים, מוסדות וארגונים. וילון חשמלי של פרימוורה מהווה פתרון הצללה מושלם, והשילוב בין עיצוב ברמה גבוהה, איכות ומקצועיות – הופכת את הוילונות שלנו למוצרי הצללה שילוו אתכם לאורך שנים. אתם מוזמנים ליור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים אודות מגוון המוצרים שלנו.
וילונות
וילונות

עיצוב בהתאמה אישית

עיצוב וייצור בהתאמה אישית, לפי דרישה, גוונים, גודל ומידה.

וילונות

וילון חשמלי בהתאמה מושלמת

העיצוב מתייחס לחלל אליו מיועד הוילון, כדי להגיע להתאמה בין הוילון לקווי עיצוב הבית.

וילונות

וילון חשמלי או ידני

במסגרת ההתאמה האישית, תוכלו לבחור בין מנגנון חשמלי או ידני.

וילונות
וילונות
וילונות

מחפשים וילון חשמלי? דברו איתנו!

וילונות
וילונות
וילונות