המדריך לרכישת וילונות כפריים לבית

וילונות
עיצוב וילונות פרימוורה
עיצוב וילונות פרימוורה
תוכן עניינים

וילונות כפריים לבית משרים בו ניסוח עיצוב קלאסי השייך לימי העבר המדיאבליים או לימי הרנסנס הקדום. על מנת לבחור בדגם המתאים לבית שלכם באופן אופטימלי, חשוב לעקוב היטב אחר צעדי המדריך אשר לפניכם, וליישם את הכתוב בהם שורה לשורה. המדריך יסקור הן את שיטת העיצוב של הווילון והן את שיטת בחירת חומרי הייצור שלו. ידיעה בדבר שני נושאים אלה ממצה, למעשה, את בחירת הווילון. על כן, חשוב מאד לדעת ולהכיר כיצד בוחנים וילון כפרי על פי המתווה העיצובי והחומרי שלו.

וילונות

בחירת עיצוב הווילון

עליכם לקבל החלטה כיצד אתם רוצים שהווילון שלכם ייראה: אופקי או אנכי? זו שאלת השאלות. הרבה צרכנים סבורים כי עיצוב כפרי מתרכז בעיקר בווילונות האופקיים כי ווילונות אנכיים זו בכלל המצאה שהביא עמו המשרד המודרני, אז מה לזה ולעיצוב כפרי? למען האמת, נכון ל- 2016 זה לא ממש נכון. ניתן למצוא וילונות אנכיים עם גלילה מוצנעת, או כזו הנראית כמו קרש עץ כפרי, כאשר הווילון מתחת נראה כמו תריס. פטנט זה, הנקרא גם "וילון רומאי" מכיל "תריס"

בצבע הנבחר, וכמובן שבעיצוב כפרי מומלץ לבחור בצבע חום להדמיית תריס עץ. על אף כי מדובר בצורת תריס, הווילון עשוי מבד, אך שלבי התריס אינם דקורציה בלבד: הם ניתנים לפתיחה וסגירה כמו בתריס פלסטיק או עץ אמתיים. בתחום כמו וילונות אופקיים ניתן למצוא הן וילונות כפריים חלקים ודקים והן וילונות בסגנון כפרי היוצרים גלי סינוס כשהם סגורים.

בחירת מתווה הווילון

וילון יכול להיות חד כנפי או דו כנפי. בווילון כפרי אנכי – רוב הדגמים שתראו יהיו חד כנפיים. ישנו מספר מצומצם מאד של וילונות כפריים אנכיים דו כנפיים, שהם בדרך כלל או 2 וילונות עם 2 גלילות צמודות או וילון חשמלי בו יש גם יריעה שעולה מלמטה למעלה, בנוסף ליריעה הרגילה. ברי, אפוא, כי עיקר ההתעסקות עם וילון דו כנפי היא בתחום הווילונות האופקיים: אלה אשר יריעתם מוסטת ימינה ושמאלה בפתיחה ובסגירה. בקולקציית וילונות דואט שלנו תמצאו את כל הפתרונות העיצוביים במוצר אחד!

וילונות יוקרה בנתניה

בחירת חומר הייצור של הווילון

חומר הייצור תלוי מאד בתנאי האקלים שלכם. שאלתם את עצמכם פעם למה גם לקוחות של בית כפרי נמנעים, ככל שמדובר בישראל, מלרכוש וילונות צמר? משום שצמר אינו רק "מחמם בחורף". הוא שורד כחומר גלם רק בארצות בהן אין הרבה חשיפה לשמש. בישראל, תנאי הלחות והחשיפה לשמש עלולים להזיק

לווילון ולגרום לו להתקמט. גם בווילון כפרי משי הבעיה קיימת, אך פחות על רקע קימוט הווילון ויותר בשל הסיכון שהצבע ידהה. רוב הציבור בישראל יעדיף לרכוש וילון כותנה, ולעתים גם וילון פשתן, אך יש לקחת בחשבון שהפשתן דק וקל מאד ומתבדר ברוח, ולכן הוא לא מתאים להצבה בכל מקום בבית.

עשוי לעניין אתכם: וילונות לסלון | וילונות למטבח | וילונות יוקרתיים

וילונות
עיצוב וילונות פרימוורה
עיצוב וילונות פרימוורה

מחפשים וילון? דברו איתנו!

עיצוב וילונות פרימוורה
עיצוב וילונות פרימוורה
וילונות

תפריט נגישות

גלילה לראש העמוד