וילונות לחדרי ילדים

וילונות
וילונות
וילונות

וילונות בחדרי ילדים הם לא רק פריט עיצוב, אלא גם משמשים כאביזרים פונקציונאליים בחדר. וילונות לילדים מווסתים את כניסת חום קרני השמש לחדר, ויוצרים הצללה מתאימה ונעימה בחדר.

וילונות
וילונות

וילונות מומלצים לחדר ילדים הינם וילונות רומאיים או גלילה אשר משלבים גלילה נוחה ידנית או אוטומטית, יחד עם עיצוב איכותי מיוחד. כמו כן, באשר לבטיחות נחשבים מוצרים אלו לבטוחים לשימוש בחדרי ילדים.

וילונות
וילונות
וילונות

וילונות מעוצבים לחדר הילדים זה פרימוורה

פרימוורה גאה להציג בפניכם את הקולקציה החדשה של וילונות מעוצבים לחדרי ילדים בהתאמה אישית. כל הוילונות שלנו עוברים תהליך תכנון ועיצוב קפדני על מנת להבטיח לכם מוצר איכותי שהילדים שלכם יאהבו. אז איך בוחרים את הוילון האידיאלי לחדר הילדים? צוות פרימוורה מציג בפניכם מספר טיפים:

וילונות

כיצד להתאים וילונות לחדר ילדים?

אחד החדרים בו משקיעים את המחשבה הרבה ביותר בטרם רוכשים בשבילו את הוילונות הוא חדר הילדים. אולם למרות שבכל שאר החדרים בבית העיצובים הפופולאריים ביותר הם העיצובים החדשניים, דווקא וילונות לחדרי הילדים נחשבים לוילונות סטנדרטיים יותר.
מרבית ההורים מעדיפים לרכוש וילונות לילדים בגוונים בהירים יותר בעלי בד רך ומתנפנף שנותנים תחושה יותר רכה ומגיבים לכל משב רוח קל. כמו כן, הורים מעדיפים וילונות עם דגש על הפונקציונאליות הרבה יותר מאשר על העיצוב הכולל שלהם, ולכן פאן העיצוב תופס פחות חלק בהחלטה איזה וילון לרכוש.

וילונות

אילו צבעי וילונות בוחרים לחדרי הילדים?

הבדים הפופולאריים ביותר לעיצוב וילונות לחדרי ילדים עשויים לרוב מבדים אווריריים במיוחד בעלי דוגמאות של דמויות של גיבורי ילדות שמקשטות את הבדים בהתאם לצבע של הוילון. גם כיום הצבע הפופולארי ביותר לוילונות המוצבים בחדרי ילדים של בנות הוא ורוד שלעיתים מעוטר בדמויות האהובות על הילדות הקטנות ולעיתים הבדים כוללים גם נצנצים וחרוזים קטנים שמוסיפים להם ייחוד. לחדרי הילדים של הבנים גם כן אין הפתעה בבחירת הצבע לוילונות שכמעט תמיד הוא כחול או ירוק על גווניו השונים.

וילונות
וילונות
וילונות

מחפשים וילון לחדר הילדים? דברו איתנו!

וילונות
וילונות
וילונות