וילונות למטבח- אולי גלילה…

וילונות
וילונות
וילונות

וילונות למטבח- אולי גלילה...

וילונות
וילונות
וילונות

וילונות למטבח לא בוחרים בהיסח הדעת אלא מתוך התאמה מוחלטת לאחד המקומות שהכי מתלכלכים בבית. מקום בו יש אדים (ולכן יש לזה השפעה על הווילונות) ומקום בו לפעמים מה לעשות, גם טיפות מהמרק עלולות לעוף על האריג ולכן רצוי שזה לא יהיה אריג אלא אולי וילונות מסוג גלילה שמתאימים הן במראה שלהם והן בפונקציונליות שלהם לחלל של מטבח.

וילונות למטבח מסוג גלילה יכולים להיות האידאליים ביותר.

וילונות גלילה עשויים כמו מסך מאריג אחד שיכול להיות עבה או דק לבחירה שלכם ולכן, הם ניתנים לפתיחה או סגירה במשיכת שרשרת המחוברת אליהם.

הם גם משווקים במגוון של חומרים ואריגים לכן אתם יכולים לעשות התאמה מושלמת בין וילונות למטבח לסגנון שמשחק תפקיד מרכזי במטבח שלכם.

וילונות למטבח
וילונות
וילונות
וילונות

וילונות למטבח הייטק- אולי רומאים?

סגנון הייטק הוא סגנון שהחומרים שלו הם אלה שמייצרים את הסגנון והם בעצם חומרים די אורבניים ותעשייתיים. סגנון הייטק הוא מאוד מינימליסטי ולא שואף להסתיר שום דבר אלא להיפך, הרצפה יכולה להיות משטח של בטון שגם לא עבר החלקה, כי גם הקימורים והקיעורים הם חלק מהסגנון זהה. צינורות חשופים, גם צינורות המזגן ובעצם כל אלמנט שהוא תעשייתי במקורו ושבדרך כלל בעיצוב פנים מנסים להסתיר בסגנון הייטק מראים אותו ומבליטים אותו.

כאשר חושבים על מטבח הייטק זה ברור – וילונות למטבח שהכי מתאימים למטבח כזה הם וילונות רומאים.

וילונות רומאים עשויים ממקשה אחת של בד והם משווקים עם מנגנון ידני במשיכה של חבל הם עולים ויורדים, וניתן לרכוש אותם גם עם מנגנון חשמלי המופעל ע”י שלט.

וילונות למטבח- שקל לנקות

וילונות למטבח צריכים להיות מספיק אטומים כדי למנוע חדירה של קרני שמש (כי איך אפשר לעמוד במטבח ולבשל כשהשמש מסנוורת את המתכון ואת השף המתחיל…) ומצד שני הם כן צריכים להחדיר קצת אור ואף אוויר כדי שלאדים שיש במטבח יהיה גם לאן לצאת.

לכן וילונות למטבח צריכים להיות מהסוג שיוצר הצללה חלקית או האפלה אם רוצים וגם להיות מספיק אטומים מול השמש ולמנוע סנוור.

אחד הדברים החשובים ביותר של וילונות למטבח זה שיהיה קל לנגב או לנקות אותם כמו למשל וילונות גלילה.

אם מדובר בווילונות למטבח מבדים, קשה מאוד לנקות אותם וכעבור זמן קצר הם יתלכלכו שוב.

וילונות למטבח ולכל הבית- רק בפרימוורה

אם אתם עושים חידוש לכל הבית לקראת החגים, הדבר הראשון שבוודאי תעשו זה להחליף וילונות שכבר מילאו את תפקידם או שהם סובלים מבלאי גדול.

כאשר אתם רוכשים וילונות למטבח או לבית, רצוי מאוד שתגיעו לאולם תצוגה של חברת וילונות גדולה כמו פרימוורה וגם תתייעצו עם יועץ וילונות שיוכל להמליץ לכם על הווילונות שמתאימים לבית שלכם. הרבה פעמים אנשים מצטיידים בצילומים של חדרי הבית כדי לעשות התאמה מוחלטת לוילונות.

ראו גם: וילונות למטבח | וילונות לסלון | וילונות יוקרתיים

וילונות
וילונות
וילונות

מחפשים וילונות למטבח? דברו איתנו!

וילונות
וילונות
וילונות
גלילה לראש העמוד

מושיק גלאמין וצוות התכנית עפו על המוצרים שלנו!

אתם חייבים לראות!