וילונות למשרד שיוצרים מוטיבציה

וילונות
וילונות
וילונות

כבר מזמן נמצא הקשר בין עיצוב מקום עבודה כמו משרד לבין מוטיבציה והנאה של עובדים. ענקית הציוד המשרדי Haworth האמריקאית ערכה מחקר הבודק אצ השפעת עיצוב מקום העבודה על שביעות רצונם של עובדים ובשורות הבאות נתייחס לממצאים.

ראשית עלה מהמחקר כי למראה ולעיצוב מקום העבודה, יש השלכות על תחושותיהם ונוחיותם של עובדים. נכון שלא מדובר בבית שלהם, אבל עדיין אם עובדים שוהים ברוב שעות היום בעבודה, רצוי שיהיה להם נוח ונעים.

זו הסיבה שבגללה עובדים נוטים לאבזר ולקשט את פינת העבודה שלהם בתמונות משפחתיות או באביזרים אישיים, כי הם מבלים במקום הזה יותר שעות ביום מאשר בבית, והם רוצים להרגיש בו הכי נוח והכי פרטי.

וילונות למשרד למשל אטומים מדי שלא מחדירים אור או שקופים מדי שלא אוטמים את האור, עלולים להפריע מאוד לאנשים מסוימים בעבודתם.

וילונות למשרד
וילונות
וילונות
וילונות

הנאה ואושר בעבודה- לא בהכרח קשור לכסף!

נכון שעובדים יוצאים לשוק העבודה על מנת להשתכר, להרוויח וקבל את הגמול עבור המאמץ שלהם, אך יש גורמים אחרים שמסייעים להם לדבוק במטרה, לשאוף, לחלום, להגשים ולהתקדם במקומות העבודה שלהם, ולא מדובר רק בכסף.

במחקר הנ”ל הוכח כי ככל שמעביד ירד לפרטים הקטנים וישקיע יותר מאמצים עבור העובדים שלו, זה אכן עשוי להשתלם גם למקום העבודה ולשפר את היחס ואת המוטיבציה של העובדים כלפי מקום עבודתם. כפי שאמרנו זה בפרטים הקטנים, בהתאמת חלל עבודה נוח יותר, מעוצב יותר, מאובזר יותר, וככזה שנעים לבלות בו שעות רבות במהלך השבוע / החודש / השנה.

אז כיצד בוחרים וילון למשרד?

עיצוב ובחירה של וילונות למשרד או פריטי ריהוט שאינם זורמים או יוצרים הרמוניה, עלולים לפגוע ביכולת הריכוז של העובדים ואף להוריד להם ברמת המוטיבציה.

רכישת וילונות למשרד צריכה להיעשות בהתייעצות עם יועץ וילונות בעל ידע מקצועי וניסיון בעיצוב חללי עבודה. מניסיונו עם מקומות עבודה אחרים ומהמשוב שיש לו, הוא יוכל להציע וילונות למשרד שיתאימו לחלל וישלימו את קו עיצוב הפנים במקום.

אנחנו נשאלים לא מעט אילו וילונות למשרד הכי פופולאריים ומבוקשים היום? אז התשובה היא וילונות הצללה אשר ניתן לשלוט על כמות האור הנכנסת ולסגור את השלבים, כפי שרוצים. 

האם לוילונות השפעה על מצב רוח העובדים? כמובן שזאת אינה שאלה פשוטה אך מחקרים מראים כי לחלל הפנים בהחלט יש יכולת לעודד או לדכא את המבלים בו. כמו כן, נמצא כי וילונות הם בין הגורמים המשפיעים ביותר על אופן תפיסת הצופה את אופי ועיצוב החלל. כלומר, וילונות משפיעים על הנראות של מקום העבודה, זאת עובדה.

אז האם בחלל המשרד יש וילונות למשרד, באם כן אז באיזה צבע? אלו כאמור יכולים להיות בעלי השלכה על מצב רוח העובדים. כפי שלצבעים יש משמעותיות בעיני רבים, גם לפריטי עיצוב יש נוכחות והם זורמים או לא זורמים בחלל ולכן הם יוצרים או מעכבים תחושת נוחות והרמוניה.

כמה אור יש לי במשרד?

וילונות למשרד

מסתבר שכמות נכונה של אור במשרד עשויה להוביל עובדים למצב נינוח ומכאן גם לעבודה פעלתנית, יצרנית ונעימה. אור וחמצן הם שני אלמנטים שחשוב מאוד לתכנן אותם כאשר עושים עיצוב פנים במשרד.

וילונות למשרד צריכים לענות על צרכי האור במשרד, משום שהם לא רק משמשים כפריט עיצובי, אלא מונעים ומווסתים חדירה של אור.

כאשר עושים רכישה של וילונות למשרד שיש לו כל מיני כיווני אויר, צריך להתחשב בכמותה אור הנכנסת וגם בפעילות בכל חלל ולחשב איזה סוג של וילון מתאים לסוג הפעילות שנעשית בחלל הזה. למשל וילון בחדר ישיבות צריך להיות גם יפה, אבל גם מונע סנוור של שמש ואפילו רעש, משום שזהו מקום בו מתכנסים הרבה אנשים והאקוסטיקה צריכה להיות טובה וגם האור צריך להיות נוח ונעים.

וילונות למשרד בעידן הטכנולוגיה

המחקר הנ”ל מצא כי אושרם של עובדים במקום עבודה משליך גם על חייהם האישיים. תכנון של עיצוב פנים נכון בשילוב טכנולוגיה, עלול להשפיע על היכולת של העובדים להתרכז, לחשוב, להקשיב ותנאי העבודה והסביבה חייבים להיות אופטימליים עבור כל אחד מהעובדים.  לכן בחירה של וילונות למשרד צריכה להיעשות אחרי שמבינים מה דרוש בחלל, מה יוסיף לאווירה ומה ייצור את העיצוב האידיאלי הן מבחינה פונקציונלית והן מבחינת אווירה. בסופו של דבר יש קשר בין וילונות למשרד לתפוקה מסתבר ואולי אפילו ליותר מכך…

ראו גם: | וילונות יוקרתיים

למה לבחור פרימוורה?

אנחנו בפרימוורה לא מסתפקים בפחות ממצוין. יועץ וילונות מגיע לעסק / חברה ומתרשם מהמקום, עורך מדידות, סופג את האווירה, מבין את הצרכים ומצייד אתכם בוילונות מדהימים. אנו יודעים בדיוק אחר מה הלקוחות שלנו מחפשים וזאת כאשר אנו דואגים לחדש מעת לעת את הווילונות והסגנונות שלהם. לפיכך ניתן לראות כי מתאפשר לנו להציע ללקוחות שלנו מבחר מרשים במיוחד של וילונות אשר עונה על הציפיות מעבר לכך. 
אנו בפרימוורה נשמח לסייע לכם עם מגוון גדול למדי של וילונות מקוריים ומעוצבים למשרד אשר מיוצרים על ידנו וניחנים בעיצוב אשר ימשוך לא מעט תשומת לב ומחמאות. אנו עוסקים במכירה של וילונות איכותיים ויוקרתיים וזאת כאשר אנו עושים את כל המאמצים בכדי להתאים לכל לקוח וצרכיו את הווילון המתאים ביותר ובתקציב הדרוש.

וילונות למשרד - תמונות שמדברות בעד עצמן

וילונות
וילונות
וילונות

מחפשים וילונות למשרד? דברו איתנו!

וילונות
וילונות
וילונות
גלילה לראש העמוד
זו קריאה אחרונה!!
החל מ- 1.6.22 תתקיים עליית מחירים
מזמינים אתכם להנות עדיין מהמחיר הנמוך וגם לקבל הטבה שווה בעת ביצוע ההזמנה 🏵
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם עם כל המידע

חג פסח שמח

מבצע מיוחד- 20% הנחה למזמינים עד החג

לכל סוגי הוילונות - ומוצרי ההצללה

למידע נוסף צרו קשר -

* עד 15.4 ** אין כפל מבצעים *** למעט מוצרים חיצוניים

*