וילונות למשרד שיוצרים מוטיבציה

וילונות
וילונות
וילונות

וילונות למשרד שיוצרים מוטיבציה

וילונות
וילונות
וילונות

כבר מזמן נמצא הקשר בין עיצוב מקום עבודה כמו משרד לבין מוטיבציה והנאה של עובדים. ענקית הציוד המשרדי Haworth האמריקאית עשתה מחקר איך משפיע עיצוב מקום העבודה על שביעות רצונם של עובדים ובמאמר זה נתייחס לממצאים.

ראשית עלה מהמחקר כי למראה ולעיצוב מקום העבודה, יש השלכות על תחושותיהם ונוחיותם של עובדים. נכון שלא מדובר בבית שלהם, אבל עדיין אם עובדים שוהים ברוב שעות היום בעבודה, רצוי שיהיה להם נוח ונעים.

זו הסיבה שבגללה עובדים נוטים לאבזר ולקשט את פינת העבודה שלהם בתמונות משפחתיות או באביזרים אישיים, כי הם מבלים במקום הזה יותר שעות ביום מאשר בבית, והם רוצים להרגיש בו הכי נוח והכי פרטי.

וילונות למשרד למשל אטומים מדי שלא מחדירים אור או שקופים מדי שלא אוטמים תא האור, עלולים להפריע מאוד לאנשים מסוימים בעבודתם.

וילונות למשרד
וילונות
וילונות
וילונות

הנאה ואושר בעבודה- לא קשור לכסף!

נכון שכל עובד מתי שהוא נפגש עם האחראי על השכר ומבקש העלאה, זה מעניין אותו. העבודה שלו, התגמול, השכר ועוד.

לצד זה במחקר הנ”ל הוכח כי ככל שמעביד יעשה למען העובדים שלו, זה אכן עשוי לשפר את היחס ואת המוטיבציה שלהם לעבודה אבל זה בהחלט גם כולל עיצוב פנים שמותאם להם.

עיצוב ובחירה של וילונות למשרד או פריטי ריהוט שאינם זורמים או יוצרים הרמוניה, עלולים לפגוע ביכולת הריכוז של העובדים ואף להוריד להם ברמת המוטיבציה.

רכישת וילונות למשרד צריכה להיעשות בהתייעצות עם יועץ וילונות שיש היום בכל חברה או מפעל וילונות גדול. מניסיונו עם מקומות עבודה אחרים ומהמשוב שיש לו, הוא יוכל להציע וילונות למשרד שהוא יודע שהם לא יוצרים במראה או בצבע או במרקם שלהם שום אנטגוניזם.

כמה אור יש לי במשרד?

מסתבר שכמות נכונה של אור במשרד עשויה להוביל עובדים למצב נינוח ומכאן גם לעבודה פעלתנית, יצרנית ונעימה. אור וחמצן הם שני אלמנטים שחשוב מאוד לתכנן אותם כאשר עושים עיצוב פנים במשרד.

וילונות למשרד צריכים לענות על צרכי האור במשרד, משום שהם לא רק משמשים כפריט עיצובי, אלא מונעים ומווסתים חדירה של אור.

כאשר עושים רכישה של וילונות למשרד שיש לו כל מיני כיווני אויר, צריך להתחשב בכמותה אור הנכנסת וגם בפעילות בכל חלל ולחשב איזה סוג של וילון מתאים לסוג הפעילות שנעשית בחלל הזה. למשל וילון בחדר ישיבות צריך להיות גם יפה, אבל גם מונע סנוור של שמש ואפילו רעש, משום שזהו מקום בו מתכנסים הרבה אנשים והאקוסטיקה צריכה להיות טובה וגם האור צריך להיות נוח ונעים.

וילונות למשרד בעידן הטכנולוגיה

המחקר הנ”ל מצא כי אושרם של עובדים במקום עבודה משליך גם על חייהם האישיים. תכנון של עיצוב פנים נכון בשילוב טכנולוגיה, עלול להשפיע על היכולת של העובדים להתרכז, לחשוב, להקשיב ותנאי העבודה והסביבה חייבים להיות אופטימליים עבור כל אחד מהעובדים. אנחנו לא מדברים רק על סביבה שקטה שמייצרת את השקט הדרוש, אלא גם על שולחן וכיסא נוחים מאוד, על מקום מאוורר, לא מרעיש, אם יש מוזיקה היא צריכה להיות בווליום שלא פוגע בריכוז של העובדים, ואם תולים וילונות לבנים למשל במקום כזה, האם זה לא נותן לעובדים תחושה של בית חולים…. יש לאנשים כל מיני קונוטציות. לכן בחירה של וילונות למשרד צריכה להיעשות אחרי שמבינים מה דרוש בחלל, מה יוסיף לאווירה ומה ייצור את העיצוב שאנחנו רוצים ושהעובדים יעדיפו. בסופו של דבר יש קשר בין וילונות למשרד לתפוקה מסתבר ואולי אפילו ליותר מכך…

ראו גם: וילונות למטבח | וילונות לסלון | וילונות יוקרתיים

וילונות
וילונות
וילונות

מחפשים וילונות למשרד? דברו איתנו!

וילונות
וילונות
וילונות
גלילה לראש העמוד

מושיק גלאמין וצוות התכנית עפו על המוצרים שלנו!

אתם חייבים לראות!