וילונות תחרה

וילונות
וילונות
וילונות

וילונות ממלאים תפקיד חשוב בעיצוב פנימי וגם חיצוני של מבנים. הם נמכרים בצבעים שונים, ועשויים מסוגים שונים של בדים. אחד מסוגי הווילונות הם ווילונות תחרה.

וילונות
וילונות

ראשיתו של בד התחרה במאה ה-16. מדובר באריג לייצור עצמי או באמצעות מכונת אריגה. תכונותיו: הוא אוורירי, וניתן להשמיט לו חוטים על מנת להגדיל את המרווח בין האריגים. וילונות תחרה עשויים מבד כותנה, אך לעתים ניתן למצוא אותם גם מחוטי זהב, כסף ומשי.

וילונות
וילונות
וילונות

וילונות תחרה מבית בפרימוורה

וילונות תחרה מעניקים לחדר מראה חסר פשרות בכל קנה מידה. הם מתאימים לכל חדר מגורים בשל מראם העדין, ומשווים לו מראה פאר של ממש. וילונות תריסים או וילונות כותנה שלא עובדו לתחרה לא מעניקים עוצמות ברק שכאלה. מבחינת צבעים, ההמלצה שלנו היא לבחור את וילון התחרה בצבע בהיר כדי ליהנות מברק, ואת וילון הכותנה הסטנדרטי – לבחור בצבע כהה כדי להשיג החשכה ברמה טובה.

* תחזוק וילון תחרה: לא לנקות עם מכונת כביסה בשום אופן. ניתן להניח אבקה יבשה ולשפוך מים חמים ישירות עליו. כשהאבקה והמים תוססים, יש לשטוף במהרה את הבד. דרך נוספת לניקיונו היא באמצעות מלבין על כתמי הלכלוך הנקודתיים ושטיפת הווילון במים במקביל.
וילונות
וילונות

ויזואליות

בשל מראם העדין, וילונות תחרה מעניקים מראה מפואר לכל חדר. מומלץ לשלב עם וילונות כותנה כדי להשיג גם החשכה.

וילונות

וילונות תחרה ורסטיליות

ניתן לתלות גם על דלת או משקוף לקבלת מראה ייחודי.

וילונות

וילון תחרה - מראה בוטיק

מומלץ להתייעץ עם מעצבי ווילונות על מנת להתאים וילון תחרה לחדר בצורה נכונה, וליצור לו מראה בוטיק שנדיר לראות בדרך כלל.

וילונות
וילונות
וילונות

מחפשים וילון תחרה לבית? דברו איתנו!

וילונות
וילונות
וילונות

וילון תחרה – קלאסי ומודרני 

הטרנד החדש בעולם הוילונות הוא וילון תחרה. השימוש בוילון תחרה הוא טריקי ויכול לגרום לחדר להיראות מיושן.השילוב של וילון תחרה הוא שדרוג מעולה לכל חדר כאשר זה נעשה בצורה נכונה ולא נותן תחושה של הבית של סבתא. אז איך משלבים וילון תחרה בעיצוב הבית? מה נכון ולא נכון. הנה כמה טיפים מאיתנו פרימוורה וילונות. 

איך משלבים וילון תחרה בעיצוב הבית?

פעם בכל בית היה מקובל לתלות וילון תחרה בסלון ובחדר השינה. לאחר מכאן זה נחשב למיושן ואת וילנות התחרה החליפו וילנות חדישים יותר כמו וילונות הצללה ווילונות מבדים שונים ומגוונים. מה שהחל כטרנד והפך כבר לאופנה שלא חולפת וילון תחרה. אז איך משלבים וילון עם תחרה בעיצוב הבית? 

  • נסו וילונות צבעוניים – שאנחנו חושבים על וילון תחרה בדרך כלל נחשוב על וילון בצבע הלבן חשבו על וילון תחרה צבעוני או בעל קצוות צבעוניות. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של וילנות תחרה מכל הסוגים.
  • שלבו וילון תחרה בחדר השינה לתחושת רומנטיקה מקסימה. הבית כולו מעוצב מודרני אבל בחדר השינה תמיד כיף עיצוב רומנטי ומשדרג. וילון תחרה הוא הקלאסי והכי רומנטי שיש. 
  • שלבו בין חדש לישן – וילון תחרה בדרך כלל שקוף. הצמידו לוילון התחרה וילון מכותנה. זה ישדרג את הלוק של הוילון ושתחשקו וילון הכותנה ימנע מאור להיכנס לחדר. 

עדיין לא בטוחים איך לשלב וילון תחרה בסביבה. אצלנו בפרימוורה וילונות אנו תוכלו לקבל ייעוץ מהמומחים שלנו ונוכל ביחד לעצב ולשלב לכם וילון לכל חדר בבית. 

וילון תחרה רק בפרימוורה וילונות

פרימוורה וילונות מתמחה בעיצוב וילונות בד ופתרונות הצללה נוספים כגון וילונות לסלון ושלל וילונות לעסק, וכן בתחום הטקסטיל – ריפוד, כיסויי מיטה, כריות נוי וכדומה. פרימוורה וילונות מצטיינת בהתאמה מדויקת של מוצרי הצללה והאפלה לכל פתחי הבית. תוכלו לעצב אצלנו  את המראה הרומנטי, האלגנטי או את הקו העכשווי בעיצוב. ניתן לרכוש עבור בתים פרטיים וגופים מוסדיים כאחד, וניתן שירות מיוחד למעצבים ואדריכלים לווי מתחילת הבנייה ועד סיומה.