סגנונות שונים של וילונות למטבח

וילונות
וילונות
וילונות

מכל החדרים בבית, השאלה הגדולה בקשר לווילונות היא, איזה וילונות כדאי לתלות במטבח. זהו המקום שהכי מתלכלך בבית. יש באוויר המון אדי תבשילים, יש תבלינים ושימוש בסירים שהנוזלים שלהם לפעמים משפריצים נוזלים החוצה, וחלילה יכולים לטנף את הווילון לכן השאלה המרכזית הנשאלת היא, איזה וילונות למטבח מתאימים לבית שלכם?
ראשית נאמר כי וילונות למטבח זה עניין עיצובי אבל גם משמש כהגנה. כאשר מדובר בסוג וילונות למטבח, מדובר על חלון שנמצא בדרך כלל מעל הכיור משום שלשם מתעופפים כל אדי התבשילים ולכן, רצוי שיהיה וילון, אבל הוא חייב להיות כזה שאפשר לפתוח ולסגור אותו בעת הצורך.
דבר חשוב שיש להדגיש הוא שסוגי וילונות למטבח חייבים להיות סגורים כאשר יש שמש, שום אדם לא יכול לעמוד במטבח ולבשל כאשר שמש מסנוורת אותו.
וילונות למטבח בוחרים לפי הפונקציה וגם לפי הצורך של המטבח עצמו.

סגנונות שונים של וילונות למטבח
וילונות
וילונות
וילונות

וילונות למטבח כפרי

גם בבית בסגנון מודרני, ייתכן כי המטבח יהיה דווקא כפרי. משום מה אוכל נקשר לכפריות, לאדמה, לגינה. גם בארץ יש המון בתים צמודי קרקע שהמטבח שלהם נמצא בחיק הטבע… למטבח כזה חשוב שיהיו וילונות כפריים שיאטמו את החלון כדי שחרקים שונים לא ייכנסו פנימה מן החוץ. שנית, הוא אמור למנוע חדירה של קור או חום ומצד שני הוא צריך להיות כזה שאפשר לפתוח ולסגור. לכן וילונות גלילה למשל הם פתרון מצוין גם למטבח כפרי. במשיכה של חבל מצד אחד פותחים אותם, ובמשיכה של חבל לצד השני סוגרים אותם, ולכן מאוד נוח להתנהל אתם.
מלבד זאת, וילונות גלילה יכולים להיות עשויים משלבי פלסטיק או אלומיניום, וניתנים לניקוי בקלות. זה בהחלט משהו שהוא חשוב במטבח שמתלכלך וצריך לנקות אותו.

וילונות למטבח מודרני

וילונות למטבח מודרני הם וילונות שמצוותים לארונות מטבח בעיצוב הפוך מכפרי, לא משהו קצת ישן וטבעי אלא מודרניים לגמרי וזה יכול להיות גם ארונות פורמייקה בצבע או משהו דומה.
וילונות גלילה למטבח מודרני יכולים להיות גם הם וילונות בצבע מסוים, שמתאימים לצבע של הארונות שנתלים מעל החלון הארוך או הרחב של המטבח.
וילונות למטבח צריכים להגן עליו מפני חדירה של שמש או גשם וגם מפני יתושים או חרקים אחרים וגם אבק, וזה אמור בעיקר לגבי מטבח בבתים על קרקע, שכל משב רוח קל עלול להחדיר אליהם אבק ועוד.

וילונות למטבח עם הדפסים

וילונות למטבח עם הדפסים זה משהו שיכול להוסיף הרבה צבע וטעם למטבח בעל עץ כהה מאוד שהחלון שלו גם לא נמצא ממש ליד אדי הבישול ולכן אפשר לקשט אותו בסוג של וילון עם הדפס. וילונות למטבח בסגנון טוסקנה יכולים לקבל וילונות צבע תכלת או ירוק או אפילו צהוב, וגם וילונות למטבח בוהו שיק יקבלו וילונות בצבע חם.

ראו גם: וילונות לסלון | וילונות חשמליים | וילונות יוקרתיים | וילונות

וילונות
וילונות
וילונות

יועצי הווילונות שלנו עומדים לרשותכם לכל שאלה ועצה.

וילונות
וילונות
וילונות
גלילה לראש העמוד
זו קריאה אחרונה!!
החל מ- 1.6.22 תתקיים עליית מחירים
מזמינים אתכם להנות עדיין מהמחיר הנמוך וגם לקבל הטבה שווה בעת ביצוע ההזמנה 🏵
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם עם כל המידע

חג פסח שמח

מבצע מיוחד- 20% הנחה למזמינים עד החג

לכל סוגי הוילונות - ומוצרי ההצללה

למידע נוסף צרו קשר -

* עד 15.4 ** אין כפל מבצעים *** למעט מוצרים חיצוניים

*