מהו הוילון המומלץ למטבח?

וילונות
וילונות
וילונות

בימינו, חלל המטבח הוא לב הבית, הוא לא נועד רק למטרת בישול, זה חלל שלמעשה מפגיש את כל בני המשפחה ולכן חשוב שהאווירה בו תהייה נעימה ומושקעת. אפשר בהחלט לשדרג את מראה החלל באמצעות וילונות מתאימים ודקורטיביים. אנו נוטים להשקיע בכלי בישול, בארונות, ברזים, ידיות, במשטח עבודה, מקומות אחסון, ושוכחים את הווילונות. אולם בחירת וילון מתאים יכול לשנות כליל את האווירה ובנוסף הוא גם אמצעי הצללה מצוין.

על מנת לבחור וילון מומלץ למטבח, יש לוודא עד כמה אתם רוצים שיהיה אור במטבח שלכם. כמו כן, חישבו טוב, איזה וילון עשוי להתאים לסגנון המטבח, כל וילון יש לו פתיחה ייחודית לו, יש כאלה שניתן לפתוח כלפי הצדדים ויש וילונות שנפתחים מלמטה למעלה, לרוב יהיו אלה וילונות גלילה, שהם אלה המומלצים ביותר למטבח ועליהם גם נרחיב.

בחרו וילון מחומר הגלם המתאים       

חלל המטבח לא דומה באופיו לשאר חללי הבית. זהו מקום בו שוררת לחות, תנאי חום, יש לו נטייה לצבור שומנים ולכן חשוב לבחור וילון שקל יהיה לנקותו. גם כאן, וילונות גלילה הם המומלצים ביותר, שכן הם עשויים מחומרים שקל לנקות אותם. בנוסף, בשל העובדה שהמטבח הוא מקום אפוף אדים, יש לבחור וילונות עמידים.

וילונות גלילה   

וילון גלילה למטבח
תריס עץ בהיר למטבח

 למרות המראה הקר יחסית, וילונות גלילה יתאימו לכל סגנון של מטבח, גם למטבח כפרי. זהו שילוב שבין החדש והמתקדם לבין הנוסטלגי יותר. הווילונות אינם בולטים מידיי בחלל במטבח, אולם כושר ההצללה שלהם הוא אופטימאלי. לכן אלה הם וילונות פרקטיים. את וילונות הגלילה ניתן למצוא עשויים מחומרי גלם שונים, כאלה אשר גם מאפשרים חדירת אור, אולם גם שומרים על פרטיות. ישנם גם וילונות גלילה אשר יכולים להחשיך ולאטום את החדר לחלוטין. חשוב מאוד להתאים אותם למידות החלון ואפשר להפעילם או ידנית, או באמצעות חשמל, מה שמאפשר לנוחות מרבית בחלל גדוש בפעולות- המטבח.

וילון בטיחותי למטבח  

 ישראל היא מדינה חמה, וילונות מסייעים רבות במקרה של חדירת האור הבא מבחוץ, הם גם יכולים לחסום חדירת חום. מעבר לאלמנטים הפונקציונאליים, וילונות משדרגים כל חלל בו הם נמצאים. לכל וילון ייעוד משלו. וילון לסלון יהיה שונה מווילון למטבח, שכן זהו חלל המציב אתגרים לווילונות. למשל, חשוב מאוד לבחור וילונות שיהיו חסיני אש. וילונות למטבח חייבים להיות עמידים, בטיחותיים, העשויים מחומרי גלם המתאימים לחלל זה. היום תוכלו למצוא וילונות גלילה רבים שהם חסינים ומספקים בטיחות מרבית.

 

גלילה לראש העמוד

מושיק גלאמין וצוות התכנית עפו על המוצרים שלנו!

אתם חייבים לראות!